Úvod > bydlení > Neocenitelná rada pro rekonstrukci koupelny

Neocenitelná rada pro rekonstrukci koupelny

Rubrika: Koupelna    Vyšlo:
Autor:    Foto: Denys Kurbatov, tigera - Fotolia.com, Arttec
Neocenitelná rada pro rekonstrukci koupelny

Muži sní o autech a ženy o koupelnách   
Odhadem prý u nás máme přes jeden milion starých a nevábných koupelen, které nás neuspokojují. I když stáří nemusí být nutně diskriminující. Nicholas Cage ve finanční  tísni prodává chatu v Orange Country za 20 milionů  a spoléhá na okouzlení stylovou koupelnou z roku 1913. Asi ji pečlivěji udržoval. Na fotografii nic moc blýskavého. Na netu si zase jedna klientka hotelu Burj Al Arab v Dubaji stěžuje na hlučné děti ruských oligarchů, které ji rušily  při relaxaci v mramorové walk-in bathtub.
 
Vezmeme–li v úvahu, že týdenní pobyt zde vyjde nastejno jako rekonstrukce vaší koupelny, není to až taková banalita.  To jen abychom utěšili ty, kteří nám o své nové koupelně napsali a nejsou se svojí investicí zcela spokojeni. Ostatně ve vašich dopisech převažovaly ty, kde píšete, jak moc byste si novou koupelnu přáli, ale nějak to nevychází s penězi. Zaskočil nás relativně malý počet účastníků soutěže, kteří si novou koupelnu již pořídili, vezmeme-li v úvahu, jak  mnoho se o  jejím významu  pro šťastný život nyní píše.

 

Ve snech jsou koupelny rozlehlejší    
Čím více je vzdálená realita, tím barvitější jsou vaše sny. Sníte i o pohodlných, modře chladných koupelnách s převahou skleněných ploch a nerezu. Většina snů zahrnuje krémově teplé a doplňky s texturou dřeva. Až jednou vaši (ve snu velkou) koupelnu skutečně zrenovujete, TAK! Na druhé straně ve vašich popisech překvapila absence romantiky -   proměny světel, hry zrcadel a vychlazená láhev. Důraz kladete na relaxační odpočinek s příjemnou  vodní masáží uvolňující napětí, stres a bolesti zad.
 
Asi tím říkáte, ve které životní etapě se ke snové koupelně dopracujete a co pro vás pak bude důležité. Slovo investice je s koupelnou spojeno pevněji, než s kteroukoli jinou částí bytu. Ano, pojetí té relativně malé plochy obydlí svojí náročností může předstihnout i kuchyni, o ložnici nemluvě. Velká část peněz mizí do neviditelna.  Tedy do toho, co předchází vašemu listování v lesklém katalogu na křídovém papíře. S popisy, za které by se nestyděli ani autoři z nedělní chvilky poezie. Koupelna, na rozdíl od sedačky, není něco, co, až se ošoupe, prostě vyhodíte. Zdá se, že slovo kompromis zde není zcela na místě.

 

Ukaž mi koupelnu a řeknu ti, jak bydlíš   
Po moderních kuchyních se koupelna stala dalším atributem rodinného luxusu a vytříbené rozmařilosti, možná ještě lákavějším, protože v kuchyni se konec konců musí pracovat.  Není pochyb, a píšete o tom, že koupelna může být zdrojem rafinovaného a okouzlujícího uvolnění. Praxe ukazuje, že trochu rezervovaně  bychom měli brát příslib  „osvěžující svobody, která každý den probudí vaše smysly vnímanou rozkoší“ už jen proto, že v anketách nejvíce lidí udává napouštění vany dvakrát týdně a denně si radost z koupele dopřává jenom pětina.
 
A tak zatímco naše kuchyně mohou účinně signalizovat  na co máme, luxusní koupelna informuje o tom jak si žijeme. Vzhledem k těmto statistikám se blížíme k jádru našeho informačního článku. 
 
S vaničkou bychom neměli vylít koupelnu
Máme pro vás neocenitelnou radu. Zadívejte se pozorně na vaši koupelnu a zvažte její dispoziční možnosti. Zavřete oči a zkuste si někde uvnitř otočit priority. Přestaňte přemýšlet o tom, co do ní dáte, ale kolik toho oželíte - ve prospěch volného prostoru. Buďte k němu velkorysí. Je totiž nejhezčí a nejpohodlnější součástí vaší koupelny. Nic zde nebude vypadat skvěle, pokud to nebude mít prostor.
 
To ví dobře obchodníci s nábytkem, kteří vystavují sestavy na mnohém větší ploše, než kterou máte doma k dispozici (vyjma IKEI).  Kalkulují s tím, že zákazníci se nechají strhnout vizualizací v prodejně. Většinou mají pravdu. A u koupelen obzvlášť.
 
Tak se zrodil nápad značky ARTTEC. Přední designéři a projektanti pro vás vymysleli koupelny s maximem možného a s ohledem na typizaci za velmi příjemné ceny. Český zvyk si samozřejmě vynutil i nabídku  typů s vanou. Ale teprve s moderními sprchovými systémy roste obliba sprchových koutů. Deštné sprchy vnášejí úplně jinou kvalitu sprchování, která může být překvapivě oslnivým zážitkem.

 

ARTTEC myslí na ženy
Pokud přijmete za svoji filozofii značky ARTTEC uděláte obrovský krok dopředu směrem k vaší vysněné koupelně. Kompromis zde udělala za vás především značka vedená snahou poskytnout službu. Nemusíte se trápit nad katalogy, kde zakrýváte foto vybavení a hledáte přijatelnou cenu. Solitérně existují nepochybně výhodné nabídky. Nesnadné, ne-li nemožné, je ale takto sestavit kvalitní, designově vyvážený trendy celek.  Nyní se díky vaší účasti v soutěži chystá něco nového. Věnujte  pozornost naší nabídce. Příjemně vás překvapí. 
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama