Úvod > bydlení > Koupelna v moderním pojetí

Koupelna v moderním pojetí

Rubrika: Koupelna    Vyšlo:
Autor:    Foto: Idealinteriery, Aet, Riho
Koupelna v moderním pojetí

Moderní koupelny musí být stylové! A jak toho dosáhnout? Není třeba kombinovat mnoho barev a materiálů, ba naopak, stačí jemné a klidnější tóny doplnit výraznějším prvkem. Pojďte se s námi podívat na návrh takového interiéru a inspirujte se.

 

Koupelna běžných rozměrů má klasickou dispozici. Pračka je však vestavná a je schovaná ve skříni za dveřmi, takže esteticky neruší. Vana na konci místnosti má geometrický tvar s jednou zkosenou stranou, což dodává interiéru originalitu. Podlaha je navržena ve tmavě šedém až antracitovém odstínu. V podobných tónech bude i laminát s dřevodekorem, ze kterého budou vyrobeny nábytkové prvky.
 
Stěny koupelny budou obloženy světle šedými obklady ze stejné řady jako je podlaha. Vše je tedy laděno do studenějších tónů. Aby místnost nevypadala fádně, jsou stěny opticky rozděleny velmi úzkou červenou bordurou ze skla. To dodá prostoru šmrnc bez větších nákladů.

 

Vedle vysoké skříně s vestavnou pračkou je navržena ještě úzká vysoká skříňka, která má uvnitř drátěný program. Tam lze uložit mnoho hygienických potřeb a různých drobností, které by jinak rušily na všemožných poličkách.

 

Abychom zachovali moderní pojetí, jsou použita bílá hranatá umyvadla. Ta jsou instalována na desce, ve které se ještě ukrývají dvě nízké zásuvky. Deska pod umyvadly je stejně zkosená jako vana, prvky na sebe krásně navazují. Aby se zkosení v prostoru ještě objevilo, použil se tento motiv na zrcadle. To je nalepené na dece a dřevodekor z pod něj jakoby vykukuje ven.
Celek působí neotřele, moderně, ale přitom nijak agresivně. Můžeme dokonce říci, že až nadčasově.

 

Vana bude při realizaci doplněna ještě o zástěnu, takže bude vše kompletní a hlavně praktické.

 

U každého umyvadla nebude chybět stojánková páková baterie, samozřejmě v moderních hranatých tvarech. Osvětlení je vybráno velmi decentní, aby nijak nerušilo tvarem ani materiálem.

 
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama