Úvod > bydlení > S kolečkem získáte matraci na míru

S kolečkem získáte matraci na míru

Rubrika: Ložnice    Vyšlo:
Autor:    Google+  Foto: Gumotex
S kolečkem získáte matraci na míru

Novou matraci si pořizujeme nikoli na pár měsíců, ale let. I proto bychom měli věnovat jejímu výběru  náležitou pozornost a rozmyslet si, co je pro nás důležité. Antialergická úprava, měkká, tvrdá, bio atd? Možná vás napadne, jak lze tohle všechno skloubit dohromady.  S chytrým kolečkem ale dostanete odpověď i na ty nejdivočejší kombinace…
 
„Co může být složitého na nákupu matrace?“ řeknete si. Vyrazíte do obchodu, ale už po pár minutách zjistíte, že to přece jenom tak jednoduché nebude.  Pokud totiž nemáte alespoň základní informace a jasno v tom, co vlastně chcete, vyznat se v bezpočtu nejrůznějších typů nebude pro vás nijak snadné. Kdo si neví rady, často se navíc nechá ovlivnit prodavačem a doma pak následně zjistí, že mu zakoupená matrace vlastně vůbec nevyhovuje.

 

Jak si vybrat vhodnou matraci
Kvalitní spánek patří ke zdravému životnímu stylu. A protože zdraví máme jen jedno, rozhodně bychom na něm neměli šetřit. Z uvedeného tedy vyplývá, že rozhodujícím faktorem k nákupu by neměla být cena, ale následující parametry:
 
- Účel, pro který matraci potřebujete, zda ke každodennímu či příležitostnému spaní.
- Tuhost matrace, která se řídí váhou kupujícího,konstrukčním řešením matrace a  použitými materiály
-  Pro dvojlůžko raději volte dvě samostatné matrace, které se snadněji přizpůsobí individuálním nárokům spáčů.
- Výběr matrace se rovněž řídí jejím uložením, pevná podložka, lamelové rošty, apod.
- Snímatelný a pratelný potah, který zásadně ovlivňuje hygienu lůžka.

 


Akciová  společnost Gumotex, přední výrobce zdravotních matrací , nabízí chytré řešení, jak si vybrat v pohodlí domova matraci doslova na míru, a to nejenom pro sebe,  ale i pro celou rodinu. Tzv. ,,kolečko“ funguje na principu  umožňujícím  vyhledat na základě více požadavků vhodnou matraci. Kolečko získáte jak v prodejnách firmy Gumotex, tak i na webových stránkách www.matrace-gumotex.cz, kde si lze jednoduchým způsobem stáhnout dotyčnou aplikaci-stáhnout? To ne…  
 
Práce s kolečkem je intuitivní, takže vám rozhodně nebude činit žádné potíže. Stačí, pokud si nejprve zvolíte věk, po té vaši hmotnost a požadovanou tuhost matrace. V okénku odpovídajícím vaší výšce pak najdete výrobcem doporučené typy matrací, které by vám měly co nejvíce vyhovovat na základě vámi udaných  hodnot a parametrů.

 

Nebojte se nakupovat v e-shopu
Právě díky chytrému kolečku, které vám na základě zvolených parametrů vygeneruje matraci doslova na míru, se již nemusíte obávat nákupu v e-shopu. V klidu domova si navolíte dané požadavky a s pomocí několika kliknutí máte matraci za pár dnů doma. Bez námahy a bez časové ztráty, kterou byste strávili obíháním řady kamenných obchodů.
 
Jednoduchý výběr v e-shopu společnosti  Gumotex vám navíc umožní zvolit si vedle typu i velikost matrace, provedení  potahu a navíc si zde můžete ověřit záruku- nerozumím, co je myšleno ověřením záruky, či další informace potřebné k vašemu nákupu. 
 
Vyspěte se na zkoušku!
Pokud ale i přes všechny výše zmíněné informace máte z nákupu nové matrace obavy, lépe řečeno z toho, jak se vám na ní bude spát, určitě vás potěší možnost, kterou pro své zákazníky připravila právě společnost Gumotex. Jestliže si vybranou matraci pořídíte v kamenné prodejně, můžete využít nabídky tří nocí spaní na zkoušku. V případě, že vám zvolený typ matrace nebude vyhovovat, matraci můžete  do 3 dnů  vrátit.
 
Více na www.matrace-by-gumotex.cz.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama