Úvod > bydlení > Zdravé spaní s dárkem

Zdravé spaní s dárkem

Rubrika: Ložnice    Vyšlo:
Autor:    Google+  Foto: Gumotex a.s.
Zdravé spaní s dárkem

Kvalitní spánek je důležitý k tomu, abychom se cítili během dne dobře a zvládali všechny důležité činnosti. S podporou zdravého spaní přichází v době krize také největší český výrobce matrací Gumotex, který se rozhodl podpořit všechny, jež oceňují především kvalitu a ke každé zakoupené matraci přichystal pro své zákazníky hodnotný dárek…
 
Až do nedávné doby jste mohli nakupovat pouze v jednom  firemním obchodě firmy Gumotexu, a to v Břeclavi  kde má společnost své sídlo. Začátkem letošního září ale Gumotex otevřel druhou podnikovou prodejnu s výstižným názvem GUMOTEX Ložnice v Brně.  Jde o zcela první podnikovou prodejnu umístěnou mimo Břeclav, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet veškerý sortiment věnovaný zdravému spánku , a na vlastní kůži i otestovat matrace z nové kolekce.
 
V prodejně GUMOTEX Ložnice nabízí největší výrobce matrací  svým zákazníkům rovněž Chytré matrace®, které jsou vyrobeny vždy a podle přesných parametrů svých budoucích uživatelů, zjištěných  pomoci speciálně upravené identifikační podložky.

 

Partner s tradicí
Otevření prodejny  je součástí oslavy letošního 60. výročí založení břeclavského Gumotexu. Na samém začátku se zde vyráběly opryžované tkaniny, a posléze syntetické usně na bázi polyuretanu vhodné pro oděvní a galanterní použití. Mnozí z vás si určitě také vzpomenou na svého času populární dětské gumové hračky, vysoce kvalitní nafukovací lodě, kajaky , rafty a nelze nezmínit ani pracovní a módní konfekci. Velký zlom pak přineslo v šedesátých letech zavedení výroby lehčených polyuretanů, které se od roku 1970 staly hlavním výrobním programem, díky němuž se společnost Gumotex zařadila mezi největší výrobce lehčených polyuretanů v Evropě. Tento blokový polyuretan je dosud vyráběn pod obchodním názvem a značkou MOLITAN®.

 

Předvánoční dárek pro zákazníky
Na začátku jsme zmínili, že i v době krize společnost Gumotex podporuje zdravé spaní, a to velmi hodnotným dárkem. Pokud se tedy rozhodnete koupit si kvalitní matrace, získáte k nim  LCD televizor zdarma. A komu by se nehodil další takový přístroj, ať již do kuchyně nebo dětského pokoje. Ostatně, s blížícími se Vánocemi tak můžete “zabít dvě mouchy jednou ranou“. Nejenom,  že si pořídíte pod stromeček zdravý spánek, ale navíc získáte ZDARMA i dárek v podobě LCD televizoru třeba pro vaše děti či rodiče.
 
Více info získáte zde

 

Víte, že…
…firma Gumotex je největším českým výrobcem matrací v ČR a řadí se mezi významné české exportéry? Kvalitu výrobků společnosti potvrzuje i certifikace managementu kvality ISO 9001 a systému environmentálního managementu jakosti dle ISO 14001, jíž je Gumotex držitelem.
 
V rámci svého působení je také členem Cechu čalouníků a dekoratérů, Asociace českých nábytkářů. Svou vysokou kvalitu matrací potvrdil v roce 2008 snížením DPH u zdravotních matrací z 19% na 9%, kterého docílil jako první český výrobce na našem trhu.
 
Společnost Gumotex nevěnuje však svou pozornost pouze samotnému vývoji a výrobě, ale také ekologii výroby i výrobků.
 
Gumotex v číslech

1950 – zahájeny práce v první šicí dílně
1953 – první výroba pro automobilový průmysl
1956 – první výroba nafukovacích lodí a lehátek
1963 – poprvé vyrobena nová polyuretanová pěna MOLITAN®
1964 – výroba blokové PUR; výroba výplní autosedaček
1995 – znovuzavedení výroby pěnové pryže – latexové matrace
2000 – rozvoj výroby postelových matrací – program „Od večera do rána“
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama