Úvod > bydlení > Předsíň v trendy barvách

Předsíň v trendy barvách

Rubrika: Interier    Vyšlo:
Autor:    Foto: Idealinteriery, Egger
Předsíň v trendy barvách

Velmi často trápí obyvatele malých bytů návrh a výběr zařízení předsíně. Každý kout a centimetr úložného prostoru hraje důležitou roli. Většinou si tyto prostory žádají atypické řešení a tedy výrobu na míru, stejně jako je to v následujícím případě.

 

 

Vstupní část tohoto bytu má velmi komplikovaný tvar. Hned za vchodovými dveřmi je úzký výklenek, který jsme využili pro vestavěnou skříň s nástavcem. Naproti dveřím má místo velký praktický botník se šesti výklopnými boxy na uložení mnoha párů bot.

 

 

Úskalí pro majitele byl hlavně velmi hluboký výklenek vlevo od dveří, který jsme uzavřeli posuvnými dveřmi v rovině stěny tak, aby se v prostoru netvořil další ostrý roh a prostor se maximálně využil na uložení jakýkoliv věcí. Horní část nad posuvnými dveřmi je řešena deskou přimontovanou na pevno a natřenou v barvě výmalby, aby byla opticky maximálně potlačena. Do této uzavřené části jsme doporučili majitelům umístit pojízdnou šatní tyč a do horní části namontovat police na sezónní potřeby.

 

 

Nad velkým botníkem jsou navrženy ještě dvě poličky na odložení drobností. V horní polici je instalováno bodové osvětlení, pod spodní je deska s háčky na klíče. Vpravo je ponecháno volné místo – zde je totiž pojistková skříňka.

 

 

Protože je místnost opravdu malá a prostoru se nedostává, je věšák na šaty navržen na dveřích vestavěné skříně. Tímto prvkem se opticky velká plocha „rozbila“ a problém s místem se jednoduše vyřešil.

 

 

Celý interiér je relativně tmavý, protože zde není přísun denního světla. Z tohoto důvodu jsme výmalbu navrhli do světlé limetková barvy. Nábytek je navržen v dekoru běleného dubu, výplň posuvných dveří doporučujeme z matného skla. Šmrnc celé místnosti dodávají akcenty fialové, které se objevují na drobných částech nábytku: na rámu velkého zrcadla, na soklu skříně, na věšácích a na části poličky. Tato barva je vůči výmalbě velmi kontrastní a vhodně ji doplňuje.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama