Úvod > bydlení > Přivítejte jaro s novou matrací

Přivítejte jaro s novou matrací

Rubrika: Ložnice    Vyšlo:
Autor:    Google+  Foto: Gumotex a.s.
Přivítejte jaro s novou matrací

Rozhodli jste se v rámci jarního úklidu vyhodit opotřebované věci, které již dosloužily svému účelu? Určitě se vyplatí zařadit mezi ně i staré matrace. Není totiž nic příjemnějšího, než se do svěžího jarního dne probudit svěží a odpočatí díky vaší nové matraci.  Aby se tak ale opravdu stalo, je třeba vybrat takovou matraci, která splňuje důležité zdravotní aspekty a je vyrobena z kvalitních BIO materiálů.
 
S podporou spokojeného jarního vstávání teď přichází největší český výrobce matrací Gumotex, který, i navzdory stále proklamované krizi, nabízí dvě matrace za cenu jedné. 

 

 

Proč BIO materiál?
Jak jsme zmínili výše, kromě zdravotních aspektů byste měli hledat i takovou matraci, k jejíž výrobě byly použity BIO materiály a takové postupy, které významně omezují použití technických produktů, např. vylučují lepení jednotlivých vrstev. Tím se nejenom snižuje negativní dopad na životní prostředí, ale současně mohou takovou matraci bez problémů používat i citlivější jedinci – nemocní či alergici.
 
Matrace s dárkem
K podpoře účinku BIO matrací významně přispívá jedna ze složek, přírodní extrakt sojového oleje. Ten se přidává do HR pěny, ze které je vyrobena partnerská matrace Fortuna Bio Duo. Sojový olej je svými regeneračními a zvláčňujícími účinky vhodný k podpoře suché pleti a pokožky, jež trpí problémy typu akné, ekzémy apod. HR pěna, které se také říká ,,studená pěna“, díky své otevřené struktuře zaručuje proudění vzduchu kolem těla a tím i odvětrávání matrace během celé noci.
 
Matrace nabízí 7 anatomických zón a oboustranné antidekubitní tvarování do ,,ostrůvků“, což je ideální pro uživatele, kteří mají problémy s páteří, či pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko. Přírodní materiály jsou zde použity ve výšce 20 cm. Matrace je potažená kvalitní pletenou textilií s příměsí dalšího přírodního materiálu Aloe Vera, jenž tvoří díky svým antibakteriálním účinkům účinnou obranu proti roztočům či jiným nežádoucím organismům. Potah má zdrhovadlo, takže je možné ho sundat a prát až na 60 °C.
 
Jedná se o partnerskou zdravotní matraci s možností volby tužší či měkčí strany, ke které navíc ZDARMA získáte kvalitní lamelový rošt Duo.


Matrace Fortuna BIO Duo

 

 

Chytrý nákup
V nabídce 1 + 1 můžete získat např. matraci Visco Green. I v tomto případě ,,pojedete na BIO“ díky přídavku extraktu sojového oleje. Matrace má vrstvu tzv. líné pěny, jež zajišťuje rovnoměrné rozložení tlaku v jednotlivých tělesných zónách. Tento fakt může pozitivně přispět ke správné funkci krevního oběhu během spaní, ke zlepšení kvality spánku a zmírnění bolesti zad. Spodní vlnité tvarování pak zajišťuje optimální cirkulaci a odvětrávání. Také tato matrace je potažena kvalitní pletenou textilií s příměsí Aloe Vera a díky zdrhovadlu ji můžete stáhnout a vyprat až do 60 °C.
 
Stejný potah má i další matrace z akce 1 + 1 Green Duo, jejíž vrchní vlnité tvarování zajišťuje lepší prokrvení kůže v průběhu spánku. Matrace poskytuje 5 anatomických zón. Můžete si pro sebe rovněž zvolit optimální tuhost, která je zde rozlišena  barevně, bílá pěna – tužší, zelená pěna – měkčí.


Matrace Green Duo

 

 

Doplňky pro spaní
K pohodlnému spaní nepřispívá jenom kvalitní matrace, ale také polštář a deka. Gumotex, v rámci ucelené nabídky, proto do programu 1 + 1 zařadil anatomický polštář Visco Soja. Už z názvu je patrné, že také tento produkt z rodiny BIO obsahuje extrakt sojového oleje. Je mimořádně přizpůsobivý díky přírodní viscoelastické pěně, která dokáže minimalizovat a rozkládat vyvíjený tlak, čímž napomáhá úlevě od napětí v krční zóně a současně i stabilizuje hlavu pro spaní. 


Anatomický polštář Visco Soja

 

 

Do produkce BIO patří i přikrývka Aloe Vera. V tomto případě díky úpravě Microfibre Aloe Vera, která zajišťuje přirozenou bariéru proti alergenům. Výplň přikrývky tvoří kvalitní duté polyesterové vlákno odolné proti sležení, jenž je vhodné i pro alergiky. Přikrývka může příznivě působit na imunitu organismu a poskytuje výjimečnou péči o pokožku po dobu spánku.


Přikrývka Aloe Vera

 

 

Jaro se probouzí
Probuďte se i vy a vsaďte na zdraví a kvalitu za rozumnou cenu.  Vaše tělo vám to mnohonásobně vrátí. Další informace najdete na www.matrace-by-gumotex.cz
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama