Úvod > bydlení > Dětský pokoj s medvídkem Pú

Dětský pokoj s medvídkem Pú

Rubrika: Vše pro děti :-)    Vyšlo:
Autor:    Foto: Ideal interiéry, Sirius, I-dekorace, Dekorace-tapety
Dětský pokoj s medvídkem Pú

V minulém díle jsme si prohlédli zařízení dětského pokoje v námořnickém duchu. Tentokrát pro vás máme ukázku návrhu sousedícího pokoje, který bude obývat mladší bratříček. Názorně vám předvedeme, jak pomocí barev a doplňků lze obměnit vzhled místnosti a to při zachování dispozice a použití stejného nábytku.

 

 

Protože je toto dítě relativně klidnější, vybrali jsme mu teplejší doplňkové barvy. Noční stolek není v zelené, ale je navržen v červené barvě. Čalounění za lůžkem je zvoleno v příjemném žluto – oranžovém odstínu s nádechem do „medova“. Výmalba zůstává jako v předchozím pokoji - světle modrá. Podlahová krytina – marmoleum -  je místo pískové v odstínu trávy, aby připomínala louku v přírodě.

 

 

Protože jsou chlapci teprve dva roky, není třeba pořizovat pracovní stůl. Stačit budou dvě malé židličky a k nim adekvátně nižší stolek.

 

 

Důležité jsou doplňky a dekorace, jež v podstatě změnily celkový dojem místnosti. Celý interiér je dekorován motivem medvídka Pú, který je u malých dětí stále v oblibě. Místo lampičky ve tvaru piráta bude na nočním stolku stát svítící medvídek, za čelem postele jsou na stěně nalepeny medvídkovy tlapky umazané od medu, které tu zanechal, když šel za svými kamarády.

 

 

Ani svítící řetěz nechybí! Na českém trhu jsme dokonce našli svítící řadu malých medvídků, které budou viset nad lůžkem.

 

 

Stěna s úložnými prostory je také drobně upravena. Místo spodní zelené desky je vybrána žluto – oranžová, aby ladila s čalouněním. Na dveřích šatní skříně je nalepena velká samolepka s motivem medvídka a malého prasátka. Vzhled a kompozice nábytku zůstává u obou pokojů stejná. Nábytek je koncipován tak, aby i po letech dětem vyhovoval, je navržen v krémovém odstínu, takže i po změně oblíbeného motivu, se bude do pokoje hodit.  Důraz byl také kladen na dostatek úložných prostor, místo na pracovní stůl i hraní.

 
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama