Úvod > bydlení > Kuchyně do dlaně

Kuchyně do dlaně

Rubrika: V kuchyni…    Vyšlo:
Publikováno v titulu Domov | Ročník 2005 Číslo 4
Autor:    
Kuchyně do dlaně

Ne vždy nám byt nabídne tolik prostoru, abychom se mohli rozhodovat, zda-li kuchyňskou linku rozmístíme do tvaru písmene U nebo L. Někdy musíme být vděčni alespoň za malý koutek.

I za takových podmínek lze ovšem získat praktické a příjemné pracoviště, kde budeme vařit s radostí. Důležité je, aby kuchyňská mini-linka obsahovala vše, co k běžnému vaření potřebujeme (vodovodní baterii, dřez, sporák, ledničku...) a byla ergonomicky uspořádána tak, aby nám práci nekomplikovala, ale co nejvíce zjednodušila. Kde bychom rozhodně neměli šetřit místem, je pracovní plocha - měla by být v mezích možností dostatečně prostorná a nezastavěná nádobím či jinými kuchyňskými pomůckami, které by ji ještě víc zmenšovaly. Ty je rozumnější zavěsit na zeď nebo přehledně uložit do polic a zásuvek.

Při výběru minikuchyně je proto dobré upřednostnit takovou, která disponuje právě dostatkem úložných prostor a relativně velkou pracovní plochou. Nabízíme vám pár nápadů pro inspiraci.
           

 

                   
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama