Úvod > bydlení > Kuchyně jako z filmu

Kuchyně jako z filmu

Rubrika: Interier    Vyšlo:
Autor:    Foto: Ideal interiéry, Presser, Bella Rose, Ton, Bernkop, Nábytek Trend, HD nábytek
Kuchyně jako z filmu

Tentokrát jsme od klientů dostali zvláštní zadání: vytvořit zařízení kuchyně podobné z filmu ,,Nějak se to komplikuje" v hlavní roli s Meryl Streep a Alecem Baldwinem. Naši klienti si oblíbili styl a atmosféru toho filmu, a tak jsme se inspirovali a návrh se začal vyvíjet…

 

 

Místnost je velká a dovoluje umístění jídelního stolu pro šest osob, většího snídaňového ostrůvku, který si majitelé přáli, a dokonce i pohovky, která byla také v zadaní.

 

 

Protože jde o novostavbu, v podstatě teprve teď začíná příprava projektu, mohli jsme si dovolit i drobné stavební úpravy. Vysoké skříně jsme tedy umístili do niky, aby nijak v prostoru nerušily. Vlevo od linky jsme ve stěně navrhli další niku, kde budou pouze volné dřevěné poličky.

 

 

I když samotná kuchyňská linka působí starobyle, nechybí zde myčka (vlevo), dvířka jsou jen falešně rozdělená. V dalších skříňkách jsou také klasické moderní výsuvy. Dvířka mají rámovou konstrukci, ve spodní části slouží jako výplň dřevěná mřížka, v horní části je použit stejný materiál jako na rámu – bělené dřevo nebo krémový nástřik. Aby linka vypadala stylově, jsou horní dvířka klasicky otevíravá na panty. Vše dotváří netradiční úchytky.

 

 

Pohovku jsme vybrali z ratanu, která zadavatele velmi oslovila. Příborník do konceptu také zapadá. Je bílý, lakovaný, doplněn o horní dřevěnou desku.

 

 

Výběr židlí byl oříškem. Vybrali jsme několik typů, ze kterých se mohli zákazníci inspirovat. Ideální je vyzkoušet ,,na živo" a dle toho objednat. 

 

 

Do místnosti se vejde i odkládací a přídavný stolek, který se bude hodit při větším počtu osob u stolu. Vše opět zapadá do zvoleného stylu – každý prvek a detail je důležitý.

 

 

Úchytky na komodu jsme zvolili s čísly – každá zásuvka bude pěkné označená. Na horní dvířka u linky pak přijde dřevěná knopka, která na světlém podkladu dobře vynikne.

 

 

Náhodě jsme nenechali ani výběr doplňků. Vše by mělo vycházet z přírodních materiálů, popřípadě lehce starobylého rázu. Zvolili jsme netradiční typ hodin, kameninovou vázu a několik kovaných a drátěných doplňků, které dotvoří kýženou atmosféru.

 
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama