Úvod > bydlení > Design a interiér – kam vyrazit do zahraničí

Design a interiér – kam vyrazit do zahraničí

Rubrika: Interier    Vyšlo:
Autor:    Foto: archivy jednotlivých veletrhů
Design a interiér – kam vyrazit do zahraničí

Pro ty z vás, kdo sledujete oblast interiérů a designu a k tomu rádi cestujete, máme několik tipů na zahraniční akce. Jestliže se této oblasti věnujete profesionálně, nebo je to jen vaše velké hobby, jistě uvítáte inspirace a podněty ze světových akcích.
 
V nejbližší době se bude konat známá výstavní akce Maison & Objekt v Paříži.
Tato výstava se otvírá dvakrát do roka a letos na podzim to bude od 9. do 13. září. Výstava je určena především profesionálům. Více informací je k dispozici na stránkách: www.maison-objet.com

 

 

100 % Design - to je londýnská akce pořádaná od 22. do 25. 9., kde najdete mimo sériových typů nábytku, přes autorské kousky a nové materiály i expozice jednotlivých zemí. I když jde opět o veletrh určený spíše odborníkům, návštěvy litovat nebudou ani neprofesionálové.
Více na www.100percentdesign.co.uk.

 

 

Pro zahraniční akci na téma design však nemusíte daleko. U našich rakouských sousedů se koná ve Vídni Vienna design week, který letos proběhne od 30. 9. do 9. 10. Expozice nenajdete soustředěné na jednom místě, ale je třeba postupně projít téměř celé město, a tak si můžete design zpestřit i návštěvou kavárny či nějakého muzea. Bližší informace jsou na: www.viennadesignweek.at.

 

 

12. – 18. září probíhá v Paříži Paris design week, kde se v šesti hlavních čtvrtích můžete zúčastnit mnoha různých akcí. Více na www.parisdesignweek.fr.

 

 

Kdo má rád severský design, měl by zavítat do Helsinek. Tam se od 14. do 18. září koná Habitare – veletrh nábytku, interiérů a dekorací. Více najdete na stránkách: http://web.finnexpo.fi/Sites2/Habitare11/Habitare/en/Pages/default.aspx.

 

 

Těm, co si naopak rádi zajedou na jih, můžeme doporučit veletrh Inter Casa. Ten se koná v Lisabonu od 11. do 16. října. Více informací je k dispozici na stránkách: www.intercasa.fil.pt.

 

 

Pokud se orientujete na východ, i pro vás máme něco. Od 6. do 9. října se pořádá mezinárodní veletrh nábytku Baltic furniture v Lotyšsku, ve městě Riga. 
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama