Úvod > bydlení > Zaspěte podzim na nové matraci

Zaspěte podzim na nové matraci

Rubrika: Ložnice    Vyšlo:
Autor:    Google+  Foto: Gumotex, Depositphotos
Zaspěte podzim na nové matraci

Ne každý fandí podzimnímu období, kdy se pozvolna začínáme probouzet do tmy a brzké stmívání nás obvykle dostihne už v pozdním odpoledni. Také byste nejraději zaspali chladná rána a večer se zachumlali co nejdříve, ale nějak se vám nedaří usnout? Možná vám k tomu chybí jediné – kvalitní matrace splňující důležité zdravotní požadavky. S padajícím listím byste proto měli využít i padání cen, které najdete u největšího českého výrobce matrací – firmy Gumotex.  Relax s línou pěnou
 
Pokud se chcete dobře vyspat, měli byste si pořídit takovou matraci, která odpovídá vašim fyzickým potřebám, i s ohledem na případné zdravotní omezení. Horní vrstva matrace by tedy měla být tvořena tzv. línou pěnou zajišťující rovnoměrné rozložení tlaku těla na matraci. Vlnité tvarování zajistí optimální cirkulaci vzduchu uvnitř jádra. Matrace VISCO LUX má navíc střed jádra zpevněný kvalitní vysokohustotní HD PUR pěnou. Dá se polohovat s pomocí roštů a vysokou hygienu podporuje i lehce stahovací froté potah, který lze prát až na 60 °C.


Nejžádanější matrace sendvičového typu VISCO LUX

 

 

Chytrý nákup
Rádi byste si pořídili dvě matrace, ale na tu druhou vám nezbývají finance? Pak využijte chytrého nákupu v akci 1 + 1. Matrace KOMBI BASIC, novinka firmy Gumotex, nabízí středové zpevnění jádra pro vyšší zatížení a také vlnité tvarování do 5 anatomických zón spolu s odnímatelným potahem. Případně můžete zvolit variantu PUR LUX, což je kvalitní sendvičová matrace s použitím tzv. studené pěny a vysokohustotní PUR pěny.


Atraktivní sendvičová matrace KOMBI BASIC

 

 

Žijete podle BIO trendů?
Věděli jste, že sójový olej je svými regeneračními a zvláčňujícími účinky vhodný k podpoře suché pleti a pokožky, jež trpí problémy typu akné, ekzémy apod? Právě tuto složku najdete v matraci VISCO GREEN, jejíž unikátní tvarování a rovnoměrné rozložení tlaku v jednotlivých tělesných zónách napomáhá zlepšení kvality spánku a může i pozitivně ovlivnit krevní oběh. Extrakt ze sójového oleje je přidán i do variant SOYA SOFT & SOYA HARD.


Matrace s extraktem sojového oleje VISCO GREEN

 

 


 
Jak už název napovídá, tyto matrace se vyrábějí v tvrdší a měkčí verzi, což je příjemné pro partnery, kteří mají každý rádi jiný typ spaní. Jádro 22 cm vysoké matrace tvoří kvalitní studená pěna a nosná PUR pěna. Antidekubitní vrchní 7 zónová vrstva je tvarována do tzv. ostrůvků. Celá matrace je rovněž opatřena snímatelným potahem, který je lze prát v pračce. Další výhodou obou matrací je jejich prodloužená záruka  na 3 roky.


Matrace z přírodní HR pěny s extraktem sojového oleje SOYA SOFT
 

Vysoce pružná matrace z přírodní HR pěny SOYA HARD

 

 

Spaní ve dvou
Pokud hledáte kvalitní partnerskou sendvičovou matraci, vsaďte na GREEN DUO, vyráběnou s použitím přírodní HD NATUR pěny. Díky vlnitému vrchnímu tvarování vám zajistí lepší prokrvení během spánku, navíc si každý z partnerů může vybrat optimální tuhost matrace.


Partnerská sendvičová matrace GREEN DUO

 

 

Ke správnému spaní pochopitelně patří i kvalitní polštář. VISCO SOJA je vyroben z viscoelastické pěny, taktéž s extraktem sójového oleje. Díky tomu, že líná pěna mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě, pružně se přizpůsobuje tělu, je schopna minimalizovat a rozkládat vyvíjený tlak, čímž pomáhá ulevit od napětí v krční oblasti. Současně také stabilizuje hlavu pro spaní. 
 
Tak nezapomeňte…

…že i podzim může být barevný a dopřeje vám za dostupnou cenu příjemný relaxační odpočinek. Další informace najdete na www.matrace-by-gumotex.cz
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama