Úvod > bydlení > OVERFACE - nová tvář bydlení

OVERFACE - nová tvář bydlení

Rubrika: Interier    Vyšlo:
Autor:    Foto: Trachea
OVERFACE - nová tvář bydlení

Hledáte novou tvář vašeho domova? Zkuste novinku OVERFACE, technologii společnosti Trachea, díky které si vytvoříte prostředí, v němž se budete cítit dobře.

 

 

Společnost Trachea představila mimořádně zajímavou novinku nazvanou OVERFACE. Nová technologie nejvýznamnějšího českého výrobce nábytkových dvířek umožňuje potiskovat plošné materiály libovolnými grafickými motivy.

 

 

Každý z nás je jedinečný. Máme svůj názor, vkus a styl a tomu odpovídá i naše bydlení. Snažíme se vytvořit prostředí, v němž se cítíme dobře a které nás nabíjí pozitivní energií.
A je skvělé, že díky technologii OVERFACE může být naše bydlení opravdu „naše“.

Originální a jedinečné.


 

 

 

Motiv horského potoka v koupelně? Proč ne. Jemný florální ornament na kuchyňské lince? Může být. Veselá zvířátka v dětském pokoji a punkový potisk v doupěti puberťáka?
Bez problémů…

 

 

Bydlení může mít tisíc tváří a záleží jen na Vás, jaká bude ta Vaše.

 

 

Trachea. Domov za každými dvířky.


Doporučujeme
Overface - nová tvář bydlení

Overface - nová tvář bydlení

V sortimetu naleznete nábytková dvířka, která dodají každému nábytku moderní a luxusní vzhled. Trachea nabízí přes 60 různých tvarů frézování a více než 80 fóliových dekorů, takže je schopna naplnit i nejnáročnější požadavky na krásný interiér.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama