Úvod > bydlení > Interiér s měděným nádechem

Interiér s měděným nádechem

Rubrika: Interier    Vyšlo:
Autor:    Foto: Idealinteriery.cz, Hettich, Ton, Alax, Lechuza, Palnas
Interiér s měděným nádechem

Tentokrát si prohlédneme návrh kuchyně spojené s jídelnou a obývacím pokojem pro mladý manželský pár. Požadavkem byla velká kuchyňská linka s dostatkem úložného prostoru a méně obvyklou varnou deskou (všechny hořáky vedle sebe), protože v této domácnosti se opravdu často vaří. Manželé si také přáli jídelní stůl pro šest osob. Co se týče barevnosti, požadovali teplé odstíny a přírodní struktury, ale přesto moderní styl.

 

 

Kuchyňskou linku jsme koncipovali do tvaru „U“ a varné centrum otočili směrem do prostoru. Vytvořili jsme tzv. komunikativní kuchyni. Jídelní stůl je přisazen k lince, aby se do prostoru vešly i další prvky. V další části místnosti je umístěna rohová pohovka se dvěma menšími stolky. Naproti pohovce se nachází závěsná skříňka, na které má místo televize.

 

 

Velkou výhodou tohoto bytu je spíž, do které se vchází vlevo od vstupu do místnosti. Nebylo tak třeba řešit velkou potravinou skříň.

 

 

Při návrhu jsme počítali také s umístěním živých rostlin. Ty jsme navrhli do vysokých květináčů, které budou stát v řadě u stěny. Vytvoří tak pěknou kompozici a budou příjemně dekorovat interiér. 

 

 

Ke kožené pohovce v barvě slonové kosti jsme vybrali tři typy odkládacích stolů. Je teď jen na majitelích, pro který kus se rozhodnou.

 

 

Pouze jedna stěna má výraznější výmalbu – jde o cihlovou červenou, ostatní jsme nechali bílé. Na barevné ploše se nad pohovkou vyjímá nástěnná dekorace a keramické hodiny. Ostrůvkovou digestoř i dřevěné židle doporučujeme v černé barvě, aby vynikly. 

 

 

Ve vysokých skříních u kuchyňské linky jsou umístěny kompaktní spotřebiče. Úchytky jsou z tmavého kovu, aby kontrastovaly s dvířky v krémovém odstínu.
 
Na interiéru je nejzajímavější výběr barev a materiálů. Kuchyňská linka je navržena v dekoru dubu a v krémové barvě, jako obklad je použit měděný kovolaminát. Tento méně tradiční druh laminátu se dále objevuje na skříňce pod televizí a na pohledových zádech prosvětlené vitríny. V interiéru také najdete již zmíněnou černou, cihlová barva na stěně zútulňuje prostor a koresponduje s měděným laminátem.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.

Levné povlečení pro tebe!
V obchodě Tvoje povlečení najdete hladké bavlněné povlečení, oblíbené mikrokrepové a krepové povlečení, které nemusíte žehlit, flanelové povlečení i luxusní saténové povlečení.reklama