Úvod > bydlení > Stříbrná kuchyně s obývacím pokojem

Stříbrná kuchyně s obývacím pokojem

Rubrika: Interier    Vyšlo:
Autor:    Foto: Idealinteriery.cz, Proform, Oikos
Stříbrná kuchyně s obývacím pokojem

Dnes si prohlédneme klasické spojení kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. Co však není již tak obvyklé, je barva, která tyto prostory propojuje. Jak z názvu vypovídá, jde o stříbrný povrch. Ten se objevuje na stěně za televizí a na krbu, kde jde o dekorativní výmalbu Oikos. V kuchyňské části jsou stříbrná dvířka na celé lince, zde se jedná o folii z kolekce Proform. 

 

 

Pojďme ale s prohlídkou popořádku. Místnost je velká a vzdušná díky mnoha oknům, proto jsme si mohli dovolit středně hnědou dřevěnou podlahu a nábytek v tmavších barvách.

 

 

Kuchyně nabízí dostatek pracovního i úložného prostoru. Navíc je zde ještě k dispozici komora. Velký jídelní stůl je situován u okna, a tak zda bude příjemné posezení. Do pokoje se pěkně vešla i velká pohovka, od které bude dobře vidět nejen na televizi, ale také na krb, který si majitelka přála. I když z její strany nebyl požadavek na mnoho úložných prostor, zakomponovali jsme větší knihovnu, která bude sloužit i jako dekorační prvek.

 

 

Kromě stříbrného povrchu propojuje zařizovací prvky také materiál Moduloform, tzv. 3D tvarovaná dvířka, která se nachází na televizní sestavě, dále na knihovně a také na dvou čelech u komody v kuchyni.

 

 

Krb, do kterého je vidět ze tří stran, si vybrala majitelka sama. Stane se pěknou dominantou celého otevřeného prostoru. Na stěnu vedle něj doporučujeme sestavu obrazů – ideálně černobílých fotografií.

 

 

Knihovna je stejně jako ostatní nábytek navržena na míru. Částečně je s otevřenými poličkami, částečně s již zmiňovanými dvířky z Moduloformu. Vedle knihovny je osazena na konzolích deska, která bude sloužit jako příležitostný pracovní stůl. Nad stolem jsou připravena nástěnná světla, která se budou hodit nejen při práci, ale také jako dekorační prvek. 

 

 

Vedle dveří do komory najdete závěsnou komodu a nad ní poličky. Ta bude sloužit na prostírání a další drobnosti, které se v kuchyni najdou.

 

 

Kuchyni vládne stříbrná a vínovo-fialová barva, která v ostatní části prostoru funguje jako doplňková. Pracovní deska je v bílé barvě, ideálně bude vyrobena z umělého kamene.

 

 

Horní skříňky zde nenajdete, ty si paní domu nepřála. Nechybí však barový pult, který příjemně odděluje kuchyňskou část od stolování. Nad barem pěkně vyniknou drobná závěsná světýlka.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.

Levné povlečení pro tebe!
V obchodě Tvoje povlečení najdete hladké bavlněné povlečení, oblíbené mikrokrepové a krepové povlečení, které nemusíte žehlit, flanelové povlečení i luxusní saténové povlečení.reklama