Úvod > bydlení > OPERA A BALLETTO udají tón každé koupelně

OPERA A BALLETTO udají tón každé koupelně

Rubrika: Koupelna    Vyšlo:
Autor:    
OPERA A BALLETTO udají tón každé koupelně

Současná nabídka na trhu s koupelnovými vodovodními bateriemi nás snadno přesvědčí o tom, že i výrobky z nižší či střední cenové třídy mohou v komfortu užívání směle konkurovat produktům nejvyšší cenové kategorie. Renomovaným značkám jako Paffoni a Fonte totiž v poslední době vyrostli draví konkurenti – mezi ty se řadí i značky Opera a Balletto od firmy Madal Bal.

Opera je značka navržená pro náročné spotřebitele. Charakterizuje ji exkluzivní design i  cena – v dobrém slova smyslu. Zákazníci pod touto značkou najdou baterie umyvadlové, bidetové, vanové a sprchové, včetně podmítkových. Z hlediska kupujícího je jejich velikou předností cena ve vyhledávaném matném provedení. U Opery je totiž navýšení ceny oproti chromovému zcela minimální, zvlášť ve srovnání s konkurenčními značkami, a proto si luxus moderního povrchu může dopřát skutečně každý.  Baterie Opera se pyšní masivním provedením, jednoduchou obsluhou a tichým chodem.  To, že bude zákazníkům přinášet radost dlouhá léta, potvrzuje i nadstandardní sedmiletá záruka. Jde o směšovací pákové baterie s roztečí 100 i 150 mm, střízlivé funkčnosti a jednoduchého ovládání. Systém směšování zajišťuje kartuše, jejímž pohybem se mění teplota a množství vody. Běžný průměr kartuše je 35mm a právě na její kvalitě závisí navíc také životnost baterie. Baterie Opera disponují kartuší o průměru 40 mm, která  zaručuje komfortní a plynulé změny teploty a množství vody.

Mnozí zákazníci při nákupu vodovodní baterie přemýšlejí nejen nad funkčností a cenou, ale také nad ekologickým aspektem. V takovém případě nám Madal Bal vychází vstříc tím, že nabízí termostatické baterie Balletto.  Jejich ekologický parametr vychází z jejich úspornosti. Ta je daná tím, že požadovaná teplota vody se snadno nastaví před samotným spuštěním. Díky zabudovanému termostatu dochází u těchto typů baterií ke smísení vody na požadovanou teplotu během několika málo vteřin a výrazně se tak snižuje spotřeba vody.Termostatické baterie navíc disponují bezpečnostní pojistkou proti opaření, která je nastavena na 38 °C, přičemž teplotu lze podle potřeby měnit i během používání, a to s přesností na jeden 1°C. Dojde-li k výpadku studené vody, termostat se zcela uzavře a ani tehdy tak nehrozí opaření horkou vodou. Obsluha termostatických baterií je velmi jednoduchá, představují tak optimální řešení pro vany a sprchy a jsou vhodné zejména pro domácnosti s dětmi. Baterie značky Balletto zachovává všechny standardní technické parametry, pyšní se navíc pětiletou zárukou a bezkonkurenční doporučenou maloobchodní cenou 1500 Kč za baterii. (Ceny obdobných termostatických baterií se standardně pohybují okolo čtyř až pěti tisíc korun ).

Tyto výrobky jsou k dostání ve firemních prodejnách Madal Bal  v Praze a v dalších regionech:

 • Rytířská 22, Praha 1
  telhttp://www.zivotnistyl.cz/admin/fax 224 210 841
 • Vinohradská 138 (Flora), Praha 3
  tel. 272 735 486
 • Kounicova 19, Brno
  telhttp://www.zivotnistyl.cz/admin/fax 541 246 969
 • Lannova tř. 195/32, České Budějovice
  telhttp://www.zivotnistyl.cz/admin/fax 387 982 393

Další info na www.madalbal.cz .  NEPŘEHLÉDNĚTE - probíhá soutěž o výrobky MADAL BAL >
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama