Úvod > bydlení > Můj veletrh – hra, ve které nesmíte chybět

Můj veletrh – hra, ve které nesmíte chybět

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Google+  Foto: Tempur©
Můj veletrh – hra, ve které nesmíte chybět

Letos byste rozhodně neměli propásnout veletrhy FOR INTERIOR, FOR PRESENT, FOR DECOR a FOR GASTRO & HOTEL, které se konají od 4. - 7. října 2012 na výstavišti PVA v pražských Letňanech. Čeká vás na nich spousta novinek, z nichž ta největší je hra Můj veletrh. Přijďte zkusit štěstí a vyhrát nádhernou cenu – postelovou sestavu pro dva Tempur®, v celkové hodnotě téměř 127 000 Kč.

 

 

Pravidla hry…
…jsou zcela jednoduchá. Úspěšný účastník hry musí navštívit nejméně deset soutěžních stánků zapojených vystavovatelů a v anketním lístku, který si vyzvedne u informačního pultu ve vstupní hale PVA EXPO PRAHA, správně odpovědět na deset otázek týkajících se vystavovaného sortimentu a tipnout si správnou odpověď na jednu společnou otázku. Kdo se trefí nejblíže správné odpovědi, získává hlavní cenu hry.
 
Jak si připravit taháky
Rozhodně nemusíte mít strach, že byste na soutěžní otázky neuměli odpovědět. Pokud budete pozorně číst příspěvky na facebookové stránce společnosti ABF, pořadatele veletrhů, nepochybně zde objevíte nápovědy k otázkám jednotlivých vystavovatelů. A navíc se krátce před zahájením veletrhu všechny soutěžní otázky na této stránce zobrazí. Vhod přijdou i informace o vystavovaných produktech, zboží, novinkách, z nichž si budete moci vybrat to, co vás zajímá. Vyplatí se tedy být ve střehu a průběžně sledovat nové příspěvky.

 

 

O co se hraje
Obecně řečeno, soutěžit budete o komfortní spaní, po němž se ráno budete cítit jako znovuzrození. A konkrétně na vás čeká špičkový spací set Tempur®, který se skládá z prostorné, designově nadčasové postele Tempur®  Prestige, dvou pevných roštů Tempur®  Flex 500, které díky odděleným ploškám efektivně rozkládají váhu těla, a dvou matrací Tempur® Cloud, jež napomáhají správnému prokrvení končetin, a tedy zamezují otlakům a udržují správnou polohu páteře. Ovšem, jaké by to bylo spaní bez polštářků. Ve výherním setu proto najdete i dva polštáře Tempur® Cloud, které umí správně podepřít hlavu a krk a udržet tak krční páteř ve vhodné poloze. Obě strany polštářků jsou navíc ošetřeny antibakteriální úpravou, takže se hodí opravdu pro každého. Naproti tomu Comfort Plus je polštář, který potěší hlavně spáče na boku a na zádech.   

 

 

Víte, že…
… materiál Tempur® byl původně vyvinut pro NASA, aby pomáhal překonávat přetížení? Nutno dodat, že v oblasti spánkové hygieny doslova odstartoval malou revoluci, a to už třeba jenom tím, nakolik se dokáže přizpůsobit lidskému tělu, čímž prakticky odstraňuje bolestivé tlakové body a snižuje potřebu těla obracet se a hledat pohodlnou, bezbolestnou pozici pro spánek. Ráno se pak probouzíte odpočatí, neotlačení a zcela svěží.
 
Nevěříte? Není nic jednoduššího, než si na veletrhu poležení na matraci Tempur® vyzkoušet.
Kromě soutěže Můj veletrh můžete využít také různé speciální veletržní nabídky vystavovatelů, akce, slevy apod. a třeba načerpat tipy na letošní vánoční dárky. Letošní podzimní veletrhy tak budou opravdu stát za to!
 
Kdy:
4. – 7. října 2012
čt – so od 10.00 – 18. 00
ne – od 10.00 – 17.00
Kde: výstaviště PVA, Praha 9, Letňany
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama