Úvod > bydlení > Interiéry 2012

Interiéry 2012

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: Interiéry2000
Interiéry 2012

Zabýváte se navrhováním interiéru, ať již jako koníčkem, či profesí? Pak by vám určitě neměl uniknout seminář, který se koná ve čtvrtek 25. října 2012 na Vyšší odborné škole a Střední průmyslové škole ve Volyni. Diskutovat se bude o novinkách na trhu v oblasti interiérového designu, vývoji nábytkářství a příbuzných oborů a mnoha dalších tématech úzce souvisejících právě s interiéry…

 

 

Co všechno na vás čeká…
Každý, kdo se zabývá designem z jakéhokoli úhlu, ví, že hovořit o tomto tématu lze z mnoha pohledů. A protože design by měl být nejenom hezký, ale také praktický, pořadatelé sestavili jednotlivé moduly tak, aby se jejich obsah tematicky dotkl zásadní a nejdůležitější problematiky při zařizování interiérů.
Seznámíte se tedy například s tématem ergonomie v kuchyni, na který bude navazovat problematika navrhování kuchyní pro slabozraké. Pokud máte rádi v interiéru dřevo, určitě vás zaujme téma dřevěná sanita. Dnes tolik diskutované relaxace v koupelnách se dotkne wellness ve sprchových koutech. Řešit se bude i používání bidetů.
Nábytku se například bude věnovat modul novinky a trendy v oblasti materiálů pro výrobu nábytku, design nábytku jako takový, ale i konkrétní příklady, ukázky možností různých materiálů a také třeba zvlhčování vzduchu.

 

 

Co dalšího si můžete prohlédnout
Součástí této zajímavé akce bude i výstava prací studentů vysokých škol z projektu ,,Cena profesora Jindřicha Halabalu“.

 

 

V případě, že se budete chtít semináře zúčastnit, čas na přihlášku máte do 17. 10. Více info najdete na www.interiery2000.cz.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama