Úvod > bydlení > Vánoční trendy 2012 – část 2

Vánoční trendy 2012 – část 2

Rubrika: Interier    Vyšlo:
Autor:    Foto a zdroj: Christmas Trend Group
Vánoční trendy 2012 – část 2

V minulém článku jsme se podívali na letošní vánoční trendy určené odborníky z veletrhu Christmas World. Dnes si prohlédneme jiný pohled, tentokrát nám inspiraci přináší sdružení Christmas Trend Group.

A jaké směry a inspirace to jsou, pojďme se rovnou podívat.
 
Alpenglück

 

 

Aneb potěšení z Alp přináší klasickou kombinaci bílé a červené barvy. Tvídové a tradiční alpské motivy, jako je například květ protěže, přinášejí atmosféru hor. Rustikální a řemeslné prvky jsou velmi výrazné a rádoby ukazují obraz dokonalého života mimo město. Nechybí prvek jelena a paroží, krav a zvonků, srdcí nebo i muchomůrek.
 
Culture meets

 

 

Prolínání a setkávání kultur z celého světa je inspirací pro další směr. Kouzelné slůvko zní: mix! Kombinují se tradiční háčkované prvky s fototiskem, moderní květinové ozdoby, třpytky a další. Originální kombinace naznačují špetku humoru, se kterým se prolínají. Pokud jste metropolitně naladěni, bude vám tento vánoční příběh jistě blízký. 
 
Mer de glace

 

 

Ještě více ledu a sněhu! Tuto řadu evokuje chladná a zasněžená krajina. Zde najdeme kombinaci ledové modré s jemnými odstíny inspirovanými přírodou. Struktury připomínají krystaly ledu, objevit se mohou i květinové vzory – zmrzlé okvětní lístky a větvičky.
 
Future the past

 

 

„Budoucí minulost“ tak by se dal nazvat předposlední styl, který je plný zlata a perel. Je to exkluzivní, elegantní záležitost plná kovového lesku. Zlaté rámy s ornamenty přináší nádech minulosti do současné doby. Převažují teplé a hřejivé odstíny, elegance je na prvním místě.
 
Pretty patch

 

 

Doslovně přeloženo: „pěkné záplaty“. Tak se charakterizuje poslední hravý styl vánočních trendů. Zářivé barvy a veselé figurky stojí na pozadí červené a světle modré barvy. Hravost až rozpustilost je hlavním mottem. Inspirace nacházíme od pouti a dětských hraček až po naivní romantiku. Tento směr by měl vykouzlit nejen na dětské, ale i vaší tváři radostný úsměv.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama