Úvod > bydlení > Rekonstrukce koupelny - udělejte si z ní příjemné místo

Rekonstrukce koupelny - udělejte si z ní příjemné místo

Rubrika: Koupelna    Vyšlo:
Autor:    Foto: Remi Art Erbes
Rekonstrukce koupelny - udělejte si z ní příjemné místo

Architektura tzv. socialistického realismu se svými panelovými sídlišti se sice vyznačovala úsporností a praktičností, ale také šedí a nepřílišnou originalitou. Na estetiku, eleganci nebo útulnost se moc nedbalo. Pro Čechy však panelové domy stále platí za dobrou adresu. Zejména díky renovacím lze prodloužit jejich životnost a zlepšit technický stav.
 
Mnoho měst přistupuje i k estetickým úpravám zvenku a neplatí již, že každé panelové sídliště musí být nudně šedivé. V ČR jsou revitalizované už dvě třetiny všech panelových domů.
 
I uvnitř lze podniknout mnoho úprav a bydlení co nejvíce zpříjemnit. A to nejen rekonstrukce bytového jádra, ale i dalších místností, třeba, jak již název článku napovídá, koupelny. Je to přeci místo, kde trávíte čas hned ráno při přípravě na odchod do zaměstnání i večer, když potřebujete relax po náročném dni a prostředí by tomu mělo odpovídat-nejen vana plná pěny, ale i další vybavení udělá z vaší koupelny příjemné místo.

 

 

Ze staré koupelny nová
 
Bohužel, panelákové koupelny jsou často téměř miniaturní a přitom slouží celé rodině. I to se dá ale vyřešit, architekti na to mají zajímavé rady. Například umyvadlo a vanu zvolit lépe asymetrické než rohové, takže nabídnou větší prostor na odkládání věcí i samotné umývání. Stejně tak pračka – měla by být užší s vrchním plněním, čímž se také sníží potřeba prostoru pro ni. Jestliže si nevíte rady s výběrem konkrétního modelu splňujícího tyto parametry, můžete využít například filtrace na této stránce pro pračky s vrchním plněním.
 
Koupelna bude vypadat kompaktně při použití stejných uzavřených skříněk. Mnoho lidí propojuje koupelnu s WC, ale zajímavým řešením je také propojení s dalšími pokoji v bytě a prosklenými stěnami. A co se týče barev, není nutností, používat jen světlé.
 
Pokud jste z Brna, můžete využít služeb firmy Remi Art Erbes. Nejen, že se její odborníci postarají o veškeré manuální práceod instalatérských po montáže sádrokartonu, ale pomohou vám i se samotným návrhem designu a výběrem materiálu. Koupelnu uzpůsobí přímo dle vašich požadavků a navíc první konzultace a kalkulace rozpočtu jsou zdarma.
 
Také dodavatelé materiálu jsou kvalitní, např. obklady, dlažby či sanitární keramika je přímo od známých českých výrobců jako JIKA, RAKO a další. Za 15 let existence má společnost Erbes mnoho spokojených zákazníků, kterým pomohli zpříjemnit bydlení.

Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama