Úvod > bydlení > Elegantní rohové kuchyňské sety do vašich interiérů

Elegantní rohové kuchyňské sety do vašich interiérů

Rubrika: Interier    Vyšlo:
Autor:    Foto: Iktus.cz
Elegantní rohové kuchyňské sety do vašich interiérů

Mohlo by se zdát, že obliba kuchyňských lavic je za zenitem, opak je pravdou. Rohové kuchyňské sety mají celou řadu využití, a to jak ve stravovacích zařízeních, hotelích či penzionech (často se s nimi můžeme setkat třeba v tradičních rakouských a německých penzionech), tak na chatě,  chalupě nebo i v bytě. Jelikož přinášejí  výbornou úsporu místa v interiéru, lze je ale použít i v menších panelákových kuchyních.
 
Pokud přemýšlíte o oživení vaší kuchyně nebo jídelny rohovou sestavou, přečtete si pár tipů, jak na to.
Základním předpokladem je pravoúhlý roh dané místnosti, kuchyň ve tvaru písmen U nebo L má špatnou využitelnost. Rohové jídelní sestavy v těchto tvarech jsou vhodnější do větších prostorů.

 

 

Rohové lavice jsou však vhodné i pro malou kuchyni nebo jídelnu a zaberou mnohem méně místa než samostatné židle a stůl. A pokud obsahují i úložný prostor pod lavicí, získáte zase o kousek místa navíc.
 
Velký výběr jídelních setů (lavice, stůl, židle), ale také veškeré poradenství i nábytek přímo na zakázku nabízí tradiční český výrobce Iktus, jedna z předních společností vyrábějící u nás nejen jídelní sety, ale i skříně a postele.

 

 

Co se provedení rohových sestav týče, lze si vybrat mezi moderními, ale i tradičními, které například vaší chalupě nebo penzionu dodají tu správnou poctivost a autenticitu. Lavice jsou pravolevé, takže je můžete umístit na kteroukoli stranu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní dřevotřískové, laminované desky a masivního bukového dřeva, oblepeny plastovou hranou nebo ozdobnými prvky. Můžete si vybrat z více než 80 druhů látek a nechybí ani praktický, již zmíněný, úložný prostor. Lavice lze i upravovat na požadovanou délku a kombinovat podle vašeho vkusu.

 

 

Mezi novinky letošního roku patří jídelní sety , které tvoří rohové lavice, stůl a dvě židle z buku a švestky, potažené látkami s nápaditými a originálními vzory z akčního vzorníku.

Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama