Úvod > bydlení > DXRACER - ergonomická židle pro domácí závodníky i kancelářské dříče

DXRACER - ergonomická židle pro domácí závodníky i kancelářské dříče

Rubrika: Interier    Vyšlo:
Autor:    foto dx-racer.cz
DXRACER - ergonomická židle pro domácí závodníky i kancelářské dříče

Psát o tom, že ergonomická, kvalitní židle přidává na pracovním výkonu a dobré náladě vypadá jako nošení dříví do lesa. Jenže kdyby tomu tak bylo, nenakupovala by většina naší populace své židličky v různých supermarketech v cenách kolem tisícovky. Dobrá kancelářská židle ale v žádném případě tisícovku nestojí. Na druhé straně, nemusí stát ani desetitisíce. Celosvětově prodávaná hráčská židle DXRACERspolu s celou řadou funkčních  doplňků je takový kvalitní kompromis, který navíc skvěle vypadá a sluší každému  domácímu závodníkovi.

 

 

Je to zvláštní. Jak se mění životní styl většiny z nás,  prosedíme  okolo deseti hodin na jednom místě a koukáme do jednoho místa – obrazovky počítače. O tom, že třetinu života prospíme a tedy je třeba investovat do kvalitní matrace, aby nás nebolela záda, už se nepochybuje. Je ale zarážející, na čem jsme ochotni celé dny sedět.
 
Málokdo si uvědomuje, že dejme tomu nevhodný sedák způsobuje stlačování hlavních žil a nedokrvování dolních končetin se všemi důsledky na pozdější nemoci krevního oběhu. Nevhodný opěrák zase způsobuje dlouhodobé deformace páteře a od nich vznikající bolesti zad, které pak marně vyčítáme svým často i kvalitním matracím. A co v mládí začne, v pokročilejším věku už se často nedá ani odstranit. Máte-li tedy doma podobného mladého domácího závodníka či závodnici, nešetřete na jeho sezení.

 

 

DX racer vznikl jako židle pro počítačové závodníky, rychle ale tuhle komunitu opustilo a stále častěji si jej pro celodenní sezení vybírají do svých domácích kanceláří pro její užitné vlastnosti, kvalitní zpracování a estetický vzhled i  mnozí počítačoví dříči, které jejich profese nutí dennodenně vysedávat před obrazovkou, tahat myší a  klapat na klávesnici.  Málo se totiž ví, že jednou z nejčastějších chorob tohoto stavu je  syndrom karpálního tunelu, který vzniká z nevhodné a dlouhodobě stabilizované polohy zápěstí, často i vlivem špatné područky křesla, špatného tvaru opěráku židle a nevhodné polohy nohou při sezení. Pokud navíc potřebujete při práci přemýšlet a mozek je ten orgán, který vás živi nejvíc, pak špatné prokrvení mozku  snižuje dlouhodobě váš výkon.      

 

 

A co se pokládá za hlavní předností židle DXRACER? Na rozdíl od většiny židlí podobné kategorie to je dostatečně vysoký opěrák, který dokáže podepřít celu páteř od pánve až ke krku. Opěrák je možné sklopit až do úhlu 180o  a zaujmout po práci vysloveně odpočivnou polohu pří sledování domácího videa a podobně. Pro větší podporu v oblasti beder je židle dodávána spolu s výškově nastavitelnou bederní opěrkou. Původně „závodnické“ tvarování stran opěráku také udržuje  tělo ve vzpřímené, nikoliv stranově vyosené poloze.   

 

 

No a poslední věc - židle „vypadá“, bude se vám líbit  a pokud máte doma závodníka nebo jimi sami jste, pak jistě oceníte i celou řadu hráčských doplňků, které jsou nabízeny jako doplňková výbava.     
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama