Úvod > bydlení > Vyhněte se vánočnímu šílenství!

Vyhněte se vánočnímu šílenství!

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Google+  Foto: archiv ABF
Vyhněte se vánočnímu šílenství!

Je pro Vás předvánoční čas dobou zběsilého shánění dárků na poslední chvíli? Prodíráte se každoročně nervózními davy v honbě za nákupy nebo si koušete nehty u obrazovek monitorů s vírou, že Vám e-shopy doručí vše včas? Zkuste to letos jinak...

 

 

Receptem pro letošní rok jsou Stříbrné vánoční dny 2013, které se konají na pražském výstavišti v Letňanech. Od 12. 12. do stříbrné neděle 15.12. na Vás bude čekat téměř 300 vystavovatelů se svým sortimentem dárků, dekorací, ozdob a dalších potřebných věcí pro bezchybné vánoční svátky. 
 
Zajímá Vás, jaké firmy na výstavě najdete? Veletrh je zaměřen především na osvědčené domácí výrobce a výhradní dovozce, takže si nemusíte dělat starosti s kvalitou exponátů. Z českých výrobců se představí například firma Fabos vyrábějící tradiční českou bižuterii nebo proslulý výrobce klobouků Tonak s historií sahající do 19. století. Atraktivním dárkem pro manželky a přítelkyně může být luxusní prádlo českého výrobce Werso, která si za svoji krátkou existenci získala značnou oblibu. Krásným dárkem pro každého mohou být také luxusní ceylonské čaje Basilur, Tarlton nebo Jones od výhradního dovozce, firmy Mixtee
Vánoce jsou hlavně pro děti a Ježíšek na výstavě najde zaručeně spoustu inspirace např. u výrobce hraček Noe. Ke štědrovečerní tabuli patří neodlučitelně také hezké prostírání, servis a doplňky, které najdete třeba u firmy Candola, Global Interio nebo LUIS.

 

 

Mladí módní tvůrci autorské nezávislé módy, šperku a designu poprvé představí a nabídnou svoji tvorbu na veletrhu Stříbrné vánoční dny v nové sekci FASHION ZÓNA.
Originální autorské oděvy pro dospělé i děti, prádlo, tašky a kabelky, pásky, módní doplňky a šperky si můžete zakoupit právě v této sekci.

 

 

Autorská nezávislá móda se vyznačuje originalitou a vtipem, chcete-li se cítit v tomto duchu, výrobky FASHION ZÓNY jsou připraveny právě pro vás.
Zkrátka a dobře toho bude k vidění mnoho a pokud Vás už nákupy omrzí, nebo už budete mít vše, nechte se přilákat doprovodným programem se soutěžemi, ochutnávkami, vystoupeními a mnohým dalším.
Aktuální informace najdete na oficiálních stránkách Stříbrných vánočních dní.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama