Úvod > bydlení > Koupelna v barvách Dřevojasu

Koupelna v barvách Dřevojasu

Rubrika: Koupelna    Vyšlo:
Autor:    Google+  Foto: Dřevojas
Koupelna v barvách Dřevojasu

Připadá Vám, že máte v koupelně nudu? Nebaví Vás koukat na sterilní bílou koupelnu? Potom je tahle inspirace přesně pro Vás!

 

 

COLOR je nová řada koupelnového nábytku, která je určena pro všechny, kteří chtějí začínat a končit svůj den v pozitivním a stylovém prostředí.Autorem nábytku je český výrobce Dřevojas, který se nechal inspirovat emocemi řady chytrých telefonů iPhone 5C, takže pokud zrovna jeden vlastníte, můžete se sladit!

 

 

O COLOR
Kolekce se vyrábí v pěti barvách (včetně bílé, pokud si nedáte říct) a vybrat si můžete ze čtyř šířek skříňky včetně té nejširší v provedení s prostorným dvojumyvadlem, abyste se nemuseli zbytečně šermovat kartáčky se svojí drahou polovičkou. Pokud Vám prostor dovolí, bude Vám k dispozici i vysoká skříňka pro všechny nutnosti Vaší koupelny. Všechny pěkně pověsíte, abyste si neukopli palec při ranním shonu :-)

 

 

Zaručená česká kvalita
Dřevojas je na trhu více, než 60 let a za svojí prací si pevně stojí, takže i ke COLOR dostanete prodlouženou záruku 3 roky a v případě online registrace i 5 let na umyvadlo. K tomu kvalitní kování Hettich s celoživotní zárukou a už se rozhodně nemusíte bát používat koupelnu naplno.

 

 

Teď už jen jedna věc. Která je Vaše barva? Dřevojas COLOR
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama