Úvod > bydlení > Zahřejte se snadno, rychle a přitom se kochejte hezkým pohledem

Zahřejte se snadno, rychle a přitom se kochejte hezkým pohledem

Rubrika: Technika v bytě    Vyšlo:
Autor:    Foto: Mountfield.cz
Zahřejte se snadno, rychle a přitom se kochejte hezkým pohledem

Navštívili jste někoho, kdo má krbová nebo kachlová kamna a ty vám úplně učarovala? Vězte, že nejste jediní, většina lidí, kteří zažijí pohled na kamna, z nich sálá teplo, pohoda a celý prostor dostává úplně jiný rozměr. Pořiďte si je také, jejich montáž je snadná a hodí se jak do rodinného domu, tak na chalupu, chatu nebo dílny či zimní zahrady.
 
Mnoho druhů kamen a způsobů jejich využití
 
Klasická krbová kamna – díky dvouplášťové plechové konstrukci hřejí takřka ihned po zatopení. Vybrat si můžete z velkého rozsahu tepelného výkonu. Je možné umístit je téměř kamkoli, např. model Trentino se hodí i do nevšedních interiérů a podkroví.
 
Krbová kamna s výměníkem – dají se k nim připojit topná tělesa nebo zásobníkový ohřívač vody. Výměník je vyjímatelný a dá se lehce zaslepit. Najdete i kamna disponující terciárním spalováním, mají vyšší účinnost spalování než klasické a šetří tak za vytápění.
 
Luxusní krbová kamna – jde o modely, jež je možné natáčet do stran, nebo s centrálním přívodem vzduchu a tak lepšímu klimatu v místnosti, nebo druhy, které mají nevšední prosklení.
 
Krbové vložky – jsou ideální pro ty, kdo chtějí vytvořit krb obestavěním zmiňované krbové vložky a přizpůsobit si tak interiér.
 
Kamna – hodí se zvláště na chalupy, do menších bytů, na přitopení do dílny… Nejen že zahřejí, ale můžete si na nich i ohřát jídlo.

Kachlová kamna

 

Ke krbovým kamnům si můžete pořídit i mnohé příslušenství, jako kupříkladu trubky, kolena, zděře, čističe skla, krbové nářadí, koše na dřevo atd. 
 
Pořídíte-li si krbovou vložku od společnosti Mountfield, zdarma vám ji dopraví až domů.
 
Udělejte i váš příbytek útulnějším a originálnějším, uspořte na vytápění a pořiďte si krbová kamna. Připravíte si tak mnoho krásných nejen večerů, ale i dnů strávených jak s rodinou, tak přáteli. Uvidíte, že nebudete litovat!
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama