Úvod > bydlení > Soutěž o vstupenky na podzimní veletrhy o bydlení

Soutěž o vstupenky na podzimní veletrhy o bydlení

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: archiv ABF
Soutěž o vstupenky na podzimní veletrhy o bydlení

Od 1. do 4. října 2015 bude areál PVA EXPO PRAHA patřit triu veletrhů FOR INTERIOR, FOR DECOR & PRESENT a FOR GASTRO & HOTEL. Pokud i vy přemýšlíte, jak zútulnit váš domov, neváhejte a dorazte na veletrh.
 
Čeká na vás 7 nabitých hal inspirace z oblasti interiérů, designu, dekorací i dárkových předmětů. Všichni gurmáni pak ocení veletrh gastronomie, jehož jedna část bude věnována potravinám a ingrediencím od českých i světových výrobců.
 
Chtěli byste přeměnit váš domov tak, aby byl přesně podle vašich představ, ale nevíte si s tím rady? Kompletní představu o aktuální nabídce všech významných firem nabízí pravidelně veletrhy o bydlení. Kromě inspirace můžete nasbírat i cenné rady přímo od výrobců nebo od designových studií. Na veletrhu FOR INTERIOR se představí mnoho významných českých i zahraničních výrobců nábytku, ale i menších interiérových studií a bytových architektů.

 

 

 

Pomocnou ruku při návrhu nového interiéru nabídne tým špičkových architektů z ateliéru de.fakto. Ti přímo před zraky návštěvníků zrealizují osm návrhů interiérů. Nejnovější poznatky ze světových veletrhů pak do Prahy přiveze Institut bytového designu, který si připravil seminář na téma Světové trendy v interiérech. Francouzská značka Ligne Roset, která patří mezi nejvýznamnější výrobce designového nábytku na světě, promění jednu halu v interaktivní prostor.
 
V Pavilonu smyslů si návštěvníci užijí hru světel, ambientní hudba, pohodlí designového nábytku nebo ochutnávka francouzských specialit.
 
Ve stejný termín se bude v areálu PVA EXPO PRAHA konat i veletrh FOR DECOR & PRESENT. Ten nabídne jako každý rok pomocnou ruku při nákupu vánočních dárků a dekorací do vašeho domova. Po několika letech se objeví na veletržní scéně firma MOBAX, dovozce značkového zboží do kuchyně a bytových doplňků. Ta osvěží svou expozici o doprovodný program v podobě kuchařské show s šéfkuchařem Honzou Řepou.

 

 

 

Na veletrhu se v české premiéře představí i polská firma z oboru floristiky – R. M. WARBET. Připravena je i výstava současných tapiserií, kterou najdete na expozici Prague Patchwork Meeting. Pokud přemýšlíte, jak ozvláštnit váš interiér, může právě pro vás být názornou inspirací snoubení moderního designu s originální nástěnnou textilií.
 
Pokud chcete zkusit štěstí, máme pro vás připravenou soutěž o vstupenky na veletrh.odrazka nas tipRUBRIKY


Najdete nás na Facebooku: Facebook
Projekce slaboproudých zařízení
Nabízíme kompletní projekční služby v oboru elektro – slaboproud včetně předprojekční přípravy a poradenství.

Výroba nábytku na míru Vágner Kopřivnice
Specializujeme se na zakázkovou výrobu nábytku na míru pro tuzemské i zahraniční odběratele v kusovém i mnohasetkusovém množství. Pro velké odběratele tvoříme modelové řady nábytku detailně přímo dle vlastních požadavků.reklama