Úvod > bydlení > Už se neskládají jenom puzzle...

Už se neskládají jenom puzzle...

Rubrika: V kuchyni…    Vyšlo:
Autor:    Foto: Trachea.cz
Už se neskládají jenom puzzle...

…přemýšlíte, co všechno by se dalo složit? Co takhle si poskládat dvířka do domácnosti? Správná kombinace dílků puzzlí nám dokáže vytvořit obrazec, který vyhovuje našim představám.
Co mít stejné možnosti i u nábytkových dvířek do interiéru? Díky skládaným dvířkům už to není problém.

Dvířka T.segment

 

 

Dřevodekory – světlé i tmavé, rozmanité unibarvy na pevném dřevotřískovém základě a sklo čiré či pískované… toto jsou stavební prvky pro sestavení nábytkových dvířek T.segment, které jsou typickým zástupcem skládaných dvířek, které dostaly moderní designový nádech a od loňského roku jsou novinkou mezi nábytkovými dvířky. „Dvířka T.segment jsou dostupná jak v třídílné tak i pětidílné variantě.
 
Zatímco u třídílných nábytkových dvířek jde o členění do plochy, které je odlehčeně elegantní, u pětidílných dvířek lze vytvořit efekt rámu a originální výplně. Dvířka tak působí věrným dojmem masivních dřevěných dvířek ze surového dřeva.
 
Ovšem skládaná dvířka jsou oproti nim výhodnější alternativou, a to jak z pohledu ceny, tak i vyšší mechanické odolnosti“, uvádí pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek.

ukázky dvířek

 

 

 

A jak se dvířka T.SEGMENT sestavují? 
 
Puzzle se musí zalepit, aby drželo pohromadě. I vícedílná dvířka T.segment potřebují svoje lepidlo. A mají to nejlepší! Při jejich kompletaci je u jednotlivých dílů aplikovaná technologie "ztracené spáry" za použití vysoce kvalitních polyuretanových lepidel (PUR). Unikátní vlastností PUR lepidel, je jejich odolnost vůči teplu, vlhkosti i znečištění a tyto vynikající odolné vlastnosti přenáší i na vlastní ztracenou spáru.
 
Tuto informaci potvrzuje i Martin Dusík ze společnosti Trachea  „Hrany na dvířkách T.segment jsou velmi odolné a voda ani vyšší teplota je nedokáže poškodit. Proto jsou dvířka s PUR lepidly ideální pro kuchyňské i koupelnové nábytkové sestavy. A co ocení všechny hospodyňky? Ztracená spára je skutečně mikroskopická, a proto vůbec nemá tendenci se jakkoli špinit.“
 
Dvířka T.segment doladí váš interiér k dokonalosti po stránce estetické i praktické. Díky široké nabídce odolných materiálů s možností vlastní kombinace designu už nebudete chtít skládat nic jiného. Více informací naleznete na www.trachea.cz
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama