Úvod > bydlení > Akrylátová dvířka v novém hávu!

Akrylátová dvířka v novém hávu!

Rubrika: Interier    Vyšlo:
Autor:    Foto: Trachea.cz
Akrylátová dvířka v novém hávu!

Akryláty patří k nejkvalitnějším nábytkovým povrchům a kromě svých estetických kvalit vynikají také odolností vůči vlhkosti i změnám teplot a zdravotní nezávadností. Podívejte se, jaké novinky z oblasti akrylátových dvířek T.acrylic nedávno přinesla společnost Trachea.
 
Oživte interiér dekorativním sklem!
 
Přemýšlíte, jak jednoduchým způsobem oživit interiér? Tak to by vás mohla zaujmout dvířka T.acrylic s novými skleněnými výplněmi, které je možné s pomocí technologie digitální grafiky Overface ozvláštnit působivými dekoracemi. „Vybírat můžete hned z několika jednoduchých, ale velmi efektních dekorativních vzorů, které zcela odpovídají současným trendům prezentovaným na dubnovém veletrhu v Miláně a zdařile imitují například vlákna jemné tkaniny, síťovinu nebo drátěnou mřížku,“ říká pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení Trachea, a.s., největšího českého výrobce nábytkových dvířek.

Akrylátová dvířka Trachea

 

 

 

Otevírejte pohodlně a bez obav!
 
Bez úchytek a přece s nimi! Tato slova přesně charakterizují nové úchytkové tvary pro dvířka T.acrylic přinášející pohodlnou manipulaci i elegantní design plně odpovídající současným minimalistickým trendům! „Nové úchytkové tvary jsou originálním kompromisem mezi kovovou úchytkou a bezúchytkovým otevíráním s pomocí záporného úhlu,“ vysvětluje pan Martin Dusík a doplňuje: „Na rozdíl od klasického záporného úhlu je totiž v místě úchopové hrany po celé délce dvířek skryta kovová úchytka. Ta vytváří zajímavý minimalistický detail a přitom poskytuje dostatečný prostor pro pohodlné otevření dvířek, po němž na povrchu nezůstanou žádné otisky.“

Detail dvířek Trachea

 

 


 
Úchytky nabízejí výběr z mnoha designových tvarů i různých typů materiálů jako eloxovaný hliník nebo nikl satén. Každý si tak může vybrat takovou, která se bude co nejlépe doplňovat se zvoleným dekorem a vytvářet co nejpůsobivější výsledný dojem.

Kuchyňská dvířka Trachea

 

 

 

Pokud tedy hledáte nábytková dvířka, která v sobě spojují současný design a jedinečné užitkové vlastnosti, věnujte pozornost dvířkům T.acrylic. Garancí jejich vysoké kvality je i fakt, že se na ně nyní vztahuje prodloužená pětiletá záruka, která je dodávána zdarma!
 
Více na www.trachea.cz

5 let záruka
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama