Úvod > bydlení > Domov na celý život

Domov na celý život

Rubrika: Interier    Vyšlo:
Autor:    Foto: Rezidence Modřanka
Domov na celý život

Máte hotovou školu, vyděláváte a tak začínáte uvažovat, že byste se osamostatnili a pořídili si vlastní bydlení?  Rozhodnutí, kde a jaký byt si koupit, není jednoduché. Je potřeba se zamyslet, která lokalita bude vyhovovat vašim měnícím se požadavkům – pro single, mladý pár, rodinu s dětmi…
 
Ideální je skloubit klidné bydlení v prostředí blízko přírody s dobrou občanskou vybaveností a zároveň s dostupností do centra. Tyto výhody v sobě spojuje Rezidence Modřanka, která patří mezi lukrativní novostavby v Praze.

Rezidence Modřanka

 

 

 

Modřany jsou tradiční oblíbenou lokalitou pro bydlení už od dob první republiky. Jsou snadno dostupné z centra – tramvají, autobusem, ale dokonce i vlakem nebo romantickým přívozem. A zároveň jsou umístěny uprostřed přírody.
 
Pro milovníky sportu je zde spousta příležitostí k aktivnímu odpočinku – několik sportovišť s multifunkčními halami, golfový resort, Freestyle park Modřany, cyklotrasy podél Vltavy… Vybere si každý.

sportovní aktivity

 

 

 

Moderní bydlení v souladu s tradicí
 
Moderní bytové domy v Rezidenci Modřanka jsou inspirovány architekturou neoplasticismu a dílem známého holandského malíře Pieta Mondriana. Domy jsou uspořádány do tvaru podkovy a vytváří tak soukromý prostor pro travnaté atrium se stromy.

Rezidence Modřanka

 

 

 

Rezidence je umístěna v klidné původní vilové čtvrti. V dostupné vzdálenosti najdete veškerou občanskou vybavenost -  restaurace, biograf, polikliniku, obchody, školu i úřad.
 
Celkem nabídne Rezidence Modřanka 292 nových bytů s dispozicí 1+kk až 5+kk, některé jednotky budou doplněny zasklenými lodžiemi, prostornou terasou nebo zelenou předzahrádkou. Výběr je tedy široký a můžete si vybrat podle své náročnosti i vkusu.

Nové byty v rezidenci

 

 

 

Investice do bytu je dlouhodobá záležitost, proto je dobré si vybrat kvalitní bydlení, kde se budete cítit doma. Které bude vyhovovat všem vašim potřebám v průběhu života a kam se budete vždy rádi vracet. V Rezidenci Modřanka najdete domov na celý život.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama