Úvod > bydlení > Kouzlo matných dvířek

Kouzlo matných dvířek

Rubrika: V kuchyni…    Vyšlo:
Autor:    Foto: Trachea.cz
Kouzlo matných dvířek

Matné povrchy vládnou současným trendům v interiérovém designu a jejich rostoucí popularita se nevyhýbá ani nábytkovým dvířkům. Dostaňte proto kouzelný mat i do svého interiéru s pomocí akrylátových dvířek T.acrylic!
 
Elegantní mat bez otisků

akrylová dvířka

dvířka T.acrylic mat v dekorech lagun a ledově modrá oživená dekorativním prosklením


Maty nejen že dovedou zjemnit každý barevný odstín, ale jsou příjemně hebké i na dotek. A dotýkat se jich se rozhodně nemusíte bát! Matná dvířka s akrylátovým povrchem T.acrylic totiž neohrozí ani otisky prstů! „Některé z matných materiálů se potýkají s nežádoucí vlastností. Více než na jiných površích na nich ulpívají otisky prstů a šmouhy.
 
To ale naštěstí vůbec neplatí pro dvířka T.acrylic mat, na kterých díky jejich unikátní povrchové úpravě žádné otisky nezůstávají,“ zmiňuje jednu z nejvýraznějších výhod tohoto povrchu pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení Trachea, a.s., největšího českého výrobce nábytkových dvířek.
 
Široké designové možnosti

dvířka

dvířka T.acrylic mat v dekoru norek s dekorativním prosklením

 

Matná akrylátová dvířka T.acrylic nabízejí výběr z mnoha odstínů, mezi kterými si každý vybere takový, který bude zcela vyhovovat jeho vkusu i celkovému ladění interiéru.
 
„V současné době uvádíme na trh 9 nových matných dekorů pro dvířka T.acrylic, které reagují na nejžhavější trendy, a ještě více tak rozšiřují designové možnosti akrylátových dvířek,“ říká pan Martin Dusík a dodává: „Nově také nabízíme možnost oživit akrylátová dvířka skleněnými výplněmi, které je možné s pomocí technologie digitální grafiky Overface ozvláštnit působivými dekoracemi. Vybírat přitom můžete hned z několika jednoduchých, ale velmi efektních dekorativních vzorů, které zdařile imitují například vlákna jemné tkaniny, síťovinu nebo drátěnou mřížku.“
 
Tak na co ještě čekáte? Nechte matné akryláty, ať vládnou i vašemu interiéru! Garancí jejich vysoké kvality je i fakt, že se na ně nyní vztahuje prodloužená pětiletá záruka, která je dodávána zdarma!
 
Více informací na www.trachea.cz
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama