Úvod > bydlení > Luxusní osvětlení není jen pro bohaté

Luxusní osvětlení není jen pro bohaté

Rubrika: Technika v bytě    Vyšlo:
Autor:    Foto: Pixabay
Luxusní osvětlení není jen pro bohaté

Designová a luxusní stropní světla nejsou zdaleka jenom vymožeností pro movité lidi. Od klasiky se liší především vzhledem a použitými materiály. I tak jsou ale dostupná, přesvědčte se sami.
 
Dlouhá životnost v krásném provedení
 
Výjimečné osvětlení nepatří jenom do galerií nebo přepychových vil. Pro krásné věci se najde místo všude. Stropní světlo představuje hlavní zdroj osvětlení v centrální části každé místnosti. Na jeho výběru byste si proto měli dát záležet. Robustní provedení a ušlechtilejší materiál udělá nejenom úžasný dojem, ale především bude mít takové světlo dlouhou životnost. Z toho důvodu se vám vyplatí trochu zainvestovat do kvality.

Moderní osvětlení

 

 

 

Vyberte si dominantní prvek
 
Mnoho stropních svítidel nabízí nadstandardní funkce včetně přepínání, nastavení a mnoho dalšího. Hodí se nejenom do moderních interiérů, ale i do klasicky zařízených míst. Při výběru vždy dbejte na celkové ladění konkrétního pokoje. Můžete si také pohrát s dominantním prvkem celé místnosti, kterým může být právě centrální stropní osvětlení. Pokud se rozhodnete udělat z něj dominantu, můžete vybírat skutečně výjimečné designové kousky, které přitáhnou obdivně pohledy každé návštěvy.
 
Na tvaru záleží
 
Na výběr máte hned z několika možností. Lustry bývají sami o sobě považovány za designovou záležitost. Sáhnout ale můžete i po bodovém osvětlení, které je velmi praktické, nenáročné na údržbu a perfektně vám osvětlí celou místnost. Berte v potaz také tvar. Pokud má například většina vašeho nábytku zakulacené hrany a madla, bude vhodnější, pokud u světla rovněž sáhnete po kulatém tvaru. Ostré hrany skvěle doladí interiér v tomtéž stylu. Vyberte si z širokého sortimentu luxusních stropních světel na stránkách Profisvítidla.cz.

Klasické osvětlení
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama