Úvod > bydlení > Lze prolomit bezpečnostní dveře?

Lze prolomit bezpečnostní dveře?

Rubrika: Jak na okna a dveře    Vyšlo:
Autor:    Foto: HT dveře
Lze prolomit bezpečnostní dveře?

Možná si říkáte, že bezpečnostní vchodové dveře zní sice pěkně, ale opravdu to znamená, že se do nich nikdo nedostane? Zatímco klasické dveře nebo levné bezpečnostní dveře není problém překonat, u kvalitních je to opravdu oříšek.
 
Bezpečnostní dveře jako základ
 
Chcete si pořídit vchodové bezpečnostní dveře do bytu v paneláku, ale nejste si jistí, zda je vámi vybraný model opravdu dostačující. Prvním znamením, zda jste vybrali dobře, by měla být cena bezpečnostních dveří. Příliš levné pravděpodobně nebudou natolik kvalitní. Není ale nutné vždy sahat po těch nejdražších.

bezpečnostní zámek

 

 

Odolné bezpečnostní dveře pořídíte v Praze, Brně i menších městech. Aby je zloději jen za pár vteřin neotevřeli běžným nářadím, jako je šroubovák, páčidlo, kladivo nebo třeba vrtačka, měly by mít bezpečnostní třídu 3.
 
Přes bezpečnostní dveře ani s vrtačkou
 
Klasické i bezpečnostní dveře na míru s přehledem odolají opravdu jakémukoli běžnému nářadí, které s sebou lupiči nejčastěji nosí. Navíc jsou odolné také proti vysazení, což je další oblíbená taktika nezvaných hostů, jak se dostat dovnitř. Ani snahy o vyvrtání zámku nebudou úspěšné.

Ochrana proti vysazení

 

 

Většina zlodějů, kteří tuhle práci nedělají poprvé, si dokonce vloupání do bezpečnostních vchodových dveří rovnou rozmyslí a své štěstí půjdou zkusit k sousedům.
 
Součástí kvalitních dveří je pro váš ještě klidnější spánek také centrální bezpečnostní zámek, přídavný zámek, protipožární páska a kukátko.

Dveřní kukátko

 

 

 

Obraťte se na české HT dveře
 
Chcete při výběru bezpečnostních dveří vsadit na jistotu? Spolehněte se na společnost HT dveře. Získáte certifikovanou bezpečnostní třídu 3, protihlukovou i protipožární odolnost a navíc i atraktivní vzhled dveří. Podívejte se, co vše jejich bezpečnostní dveře vydrží.
 
Pokud vám opravdu záleží na ochraně vaší domácnosti, vydejte se do jedné z více než stovky poboček HT dveří.

 reklama