Úvod > bydlení > Praktický pomocník pro rodinný rozpočet? Vyzkoušejte mobilní aplikace

Praktický pomocník pro rodinný rozpočet? Vyzkoušejte mobilní aplikace

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: Unsplash.com
Praktický pomocník pro rodinný rozpočet? Vyzkoušejte mobilní aplikace

V době, kdy nakupování on-line nebylo nikdy jednodušší, může být trochu oříšek udržet výdaje na uzdě, neutrácet za zbytečnosti, a naopak ušetřit pár korun navíc. Mít své finance pod kontrolou je však s mobilními aplikacemi hračka. Seznamte se s praktickými nástroji, které vám pomohou mít přehled o výdajích, plánovat rodinný rozpočet i vytvořit finanční rezervu.

Bankovní účet

 

 

Většina mobilních aplikací pro správu financí je zdarma, nainstalované je máte během chvilky a stejně tak rychle se zorientujete v jejich užívání. Některé se dokonce umí napojit na bankovní účet, takže veškeré bezhotovostní platby se do ní okamžitě propíšou i zařadí do správné kategorie. Seznamte se s těmi nejlepšími.
 
Aplikace Wallet to umí nejen s penězi
 
Aplikace Wallet patří mezi ty světově nejpopulárnější. Snadno se v ní zorientujete a má celou řadu vychytávek, jako je například spárování s bankovním účtem, třídění výdajů, tvorba rozpočtů nebo štítkování jednotlivých položek v rozpočtu. A co je nejlepší: Můžete si sem zapsat i nákupní seznam nebo schovávat účtenky. V základní verzi je tato aplikace zcela zdarma.
 
Spendee: Jednoduchost a přehlednost
 
Aplikace Spendee vznikla v rukou českých vývojářů, úspěch však slaví po celém světě. Neskrývá v sobě sice zásobu speciálních funkcí, na druhou stranu je maximálně přehledná a praktická. Rozčlení výdaje (zábava, cestování nebo třeba domácnost), vygeneruje měsíční přehledy a pomůže udržet perfektní přehled o stavu vašich financí. Rozpočet navíc můžete sdílet s ostatními členy rodiny a v základní verzi je aplikace zdarma. 
 
Hledáte všestranného pomocníka? Vsaďte na Debito
 
Další ryze český počin umí mnohem více než jen hlídat váš rozpočet. Kromě klasického zadávání a sledování příjmů i výdajů si sem můžete nahrát všechny důležité doklady, smlouvy a jiné dokumenty. Debito vás dokonce včas upozorní na blížící se konec jejich platnosti nebo vám připomene, že zrovna teď můžete podle podmínek ve smlouvě změnit pojišťovnu.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama