Úvod > bydlení > Radost rodičům uděláte originálním dárkem

Radost rodičům uděláte originálním dárkem

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: Manboxeo.cz
Radost rodičům uděláte originálním dárkem

Kupovat vánoční dárek pro rodiče není nic jednoduchého. Když se jich přímo zeptáme, co by si přáli, často se nám dostane vyhýbavé odpovědi, že už vše mají a nic nepotřebují. My jim však přesto chceme udělat radost, a tak jim dárek k Vánocům vybrat musíme.
 
Snad každého už někdy napadlo darovat rodičům dárkový koš s potravinami. To je určitě dárek, který nezklame, ale ani nevyvolá kdovíjak nadšené reakce. Navíc obsah, který se skládá z toho, čeho je v supermarketech nadbytek, rodiče většinou rozdají. Změnit to mohou dárkové boxy z e-shopu Manboxeo.cz. Spojují v sobě totiž smysluplný obsah a originální balení.
 
Dárkové boxy místo obyčejných košů?
 
A co si pod tím představit? Jedná se o precizně zpracované dřevěné bedny s páčidlem, ve kterých se nachází prémiové produkty z celého světa. V nabídce je přes 200 originálních obsahů, takže si vybere opravdu každý.
 
Například skvělý vánoční dárek pro milovníka piva bude dárková bedna plná pivních speciálů; tatínek, který se rád napije ostřejšího pití, zase bude mít radost z bedny s páčidlem s oblíbenou whiskey Jack Daniel’s a švýcarskou čokoládou plněnou alkoholem či tradiční kachní terinou.

Dárek pro tatínka

 

 

Díky tomu, že jsou bedny od Manboxeo.cz pevně zatlučené a není vidět, co se v nich ukrývá, čeká každého obdarovaného pořádné překvapení. Takto netradiční dárek zaujme především muže, protože ti rádi vystavují na odiv svou chlapskou sílu a zručnost při páčení.
 
Ani na dámy se nezapomnělo
 
Dámskou variantou jsou pak stylové dřevěné truhly, které u sebe nemají páčidlo, nicméně jsou zamčené na zámek a je k nim přiložená indicie a pilka. Pokud se nepodaří vyluštit kód, lze použít pilku a zámek prostě přeřezat. Napětí, překvapení ani zábava u takového vánočního dárku rozhodně nebudou chybět.
 
I na ženy čeká odměna, a to například v podobě lahodného likéru Baileys doplněného spoustou kávovo-čokoládových dobrot. Pro maminku, která o sebe ráda pečuje, bude nejlepší vánoční dárek truhla s kvalitní přírodní kosmetikou na celé tělo. Úspěch budou mít i prémiové čokoládové speciality od německých mistrů z rodinných čokoládoven.

Dárek pro maminku

 

 

Poukazy = netradiční klasika?
 
Kdo by si stále nemohl vybrat, může jako dárek pro rodiče k Vánocům zvolit další osvědčenou klasiku, a to dárkový poukaz. Takový vánoční dárek pro rodiče má své dobré opodstatnění – rodiče si sami vyberou, co sami uznají za vhodné. Aby ale ani tak nepřišli o všechno překvapení, balí e-shop Manboxeo.cz speciální dárkové karty do opravdu originálního hávu.
 
Poukaz do jednoho z mnoha oblíbených e-shopů je zalitý v betonové cihle a obdarovaný ho musí pomocí přiloženého kladiva doslova vymlátit ven. Vánoční dárek pro rodiče tedy vyřešíte během chvilky. Nabídka e-shopu Manboxeo.cz se navíc rozrostla i o originální dárky pro děti, můžete tedy nakoupit dárky pro celou rodinu na jednom místě.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama