Úvod > bydlení > Diamonds are a girl's best friend aneb jak potěšit ženu

Diamonds are a girl's best friend aneb jak potěšit ženu

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: Bisaku
Diamonds are a girl's best friend aneb jak potěšit ženu

Už Marilyn Monroe věděla, že diamanty jsou nejlepší přátelé žen. Tento nejtvrdší kámen bude vždy patřit ke znamení luxusu a krásy. Vysoká cena ale může leckoho odradit. Proč se vyplatí do těchto šperků investovat?

 

Oslnivý třpyt, který nic nenahradí
 
Napadlo vás někdy, proč jsou diamanty tak krásně lesklé? Prozradíme vám to. Slovo diamant slouží pouze jako označení pro nevybroušený nerost. Takže diamant sám o sobě třpytivý není. Až výbrusem vzniká čarokrásný třpyt, tím nejoslnivějším bývá právě ten briliantový. Správné označení je tedy briliant. Právě ten byl vymodelován tak, aby lámání světla odráželo celé barevné spektrum. Tato nepopsatelná krása se již od nepaměti zaryla do srdcí všech žen.


Každý šperk je umění
 
Pamatujte ─ jestliže kupujete diamantové šperky, kupujete kousek umění. Kombinace drahého kovu a briliantu je mistrovským dílem každého zlatníka. Takovéto šperky jsou vyráběny s dokonalou přesností tak, aby výsledný produkt působil čistě a bezchybně. Narozdíl od perel nebo samotných drahých kovů, cena diamantu je stabilní a má spíše rostoucí tendenci.
 
Šperk, který koupíte dnes, může mít za pár let daleko větší hodnotu.

 

 

Když brilianty, tak Bisaku
 
Pokud jste přemýšleli nad tím, že letos obdarujete vaši manželku, partnerku, maminku nebo třeba sestru diamantovým klenotem, běžte za jistotou kvality. V BISAKU každý briliant projde pečlivým výběrem, do šperkařské dílny se dostanou pouze ty s nejkvalitnějším briliantovým výbrusem.
 
Samozřejmostí jsou poté certifikáty pravosti. Ke každému vybranému prstenu s briliantem obdržíte 4C certifikát. Kameny nad 0,50ct podle vašeho výběru poté také mezinárodní certifikát GIA, EGL, HRD nebo IGI. 

 

 

Vybrat si můžete z pestré nabídky náhrdelníků, náramků, náušnic nebo prstenů. Design a sofistikovanost šperků vám jednoduše učaruje. Vybere si zde každý ─ šperky jsou zdobeny jak decentně, tak i výrazněji.
 
V každém případě jsou ale vždy vkusné, elegantní a  především jsou navrženy tak, aby vyzdvihli krásu každé ženy. Věříme, že šperky z dílny BISAKU vyčarují milované osobě úsměv minimálně tak zářivý, jako je třpyt jejich briliantů.

Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama