Úvod > bydlení > Jakým směrem se ubírá vývoj v trendech bydlení ?

Jakým směrem se ubírá vývoj v trendech bydlení ?

Rubrika: Výstavy    Vyšlo:
Autor:    
Jakým směrem se ubírá vývoj v trendech bydlení ?

Jakým směrem se ubírá vývoj v trendech bydlení ? Na to Vám odpoví veletrh PRAGOINTERIER LIVING FAIR – již v září na Výstavišti v Praze -  Holešovicích

Chcete změnit interier svého bytu nebo si jen tak pro potěšení pořídit nějaký  doplněk k zútulnění domova? Nebo jste zvědavi, jakým směrem kráčí vývoj v zařizování interiéru?  Rezervujte si  termín 6. – 9. září 2007 pro návštěvu nejrozsáhlejší a nejvšestrannější přehlídky týkající se bydlení – veletrhu PRAGOINTERIER Living Fair!  V těchto dnech právě na  výstavišti INCHEBA EXPO PRAHA v Holešovicích vrcholí přípravy tohoto setkání zájemců o novinky v oboru interiérů a  bydlení s výrobci nábytku, bytového textilu, podlahovin, svítidel a bytových doplňků.

Levé křídlo Průmyslového paláce stejně jako u předchozích ročníků obsadí expozice  moderního nábytku.  Můžeme se těšit na nabídku čalouněného nábytku a sedacích souprav firem  Carelli, Semqelb, Sofaland nebo in-Elis.  Ideální spojení požadavků na komfortní sezení s lehkostí vzhledu a vysokou užitnou hodnotou  nabízí  nábytek firmy JECH CZ s.r.o., která je předním výrobcem sedacích souprav a nábytku pro pečovatelství v České Republice. A kdo by odolal zajímavé nabídce masivního nábytku z ušlechtilých dřev firmy Rosewood?  Kuchyně a jejich vybavení uvidíme na stáncích  firem Antico, Elben, Ilve, A.F.S.  Za představitele vestavných skříní jmenujme např. Woodface, Sten a AZ Skříně.
Na své si přijdou i milovníci stylového nábytku, který bude v pravém křídle Průmyslového paláce zastoupen např. firmami Viola EU, SOB nábytek nebo Steblová s.r.o., téměř 55-letou tradicí výroby se může pochlubit  český značkový nábytek Montero  firmy Intermont.
 Velmi zajímavá bude  sekce vestavěných částí interiéru v pravém křídle, zejména expozice výrobců a prodejců podlahovin. Mezi nejvýznamnější patří opět Zahradník parket, IBC parkety, Podlahy Heth. S praktickou nabídkou přichází firma City Self-Storage: pod heslem Moderní sklad a bezpečný sklep přináší řešení skladovacích prostor – pronájem bezpečné skladovací kóje. Určitě neujdou naší pozornosti ani expozice  bytových doplňků a uměleckých předmětů do bytu, zastoupených například firmami  Arfo, Essentia nebo PRO-BYT.  Zájem vzbudí i prezentace zajímavých elektrospotřebičů pro domácnost, za všechny jmenujme např. firmu Domoswiss, která  uvedla na trh žehlící systém švýcarské firmy Laurastar, který pracuje na principu automatické páry 160° teplé, nebo firmu Amica,  která nejen nabídne ve svém předváděcím kamionu před Průmyslovým palácem  kvalitní nádobí a kuchyňské spotřebiče, ale uspořádá také oblíbené Lekce vaření pro každého.

Pozornost si určitě  zaslouží střední hala Průmyslového paláce, kde budou zastoupeny ložnice, ložní prádlo a bytový textil. Významný český výrobce, firma Purtex, představí širokou nabídku matrací, doplněnou o lamelové rošty a ložní soupravy. Vše, co souvisí s klidným spánkem najdou návštěvníci na stánku společnosti Centrum zdravého spánku, která kromě dřevěného a kovového ložnicového nábytku, lamelových roštů a matrací nabízí i vodní postele. Zájemci o kompletní postel včetně moderního dekoračního přehozu by neměli minout expozici firmy Jacques & partner, která na veletrhu uvede novinku v  oblasti materiálu pro výrobu matrací  - tzv. Energy Foam. Elegantní i praktické ložní prádlo návštěvníkům nabídnou Czechtex a Cimex, firmy věrné svému oblíbenému veletrhu,  ale i někteří noví vystavovatelé, např.  Studio Moderna.

Krásná stylová střední hala poskytne prostor také soutěžím  Grand prix veletrhu v Salonu novinek a designu, jejíž vítěz získá kromě ocenění Grand prix také 25 m2 výstavní plochy na dalším veletrhu Pragointerier zdarma,  a soutěži pro výrobce, návrháře a dekoratérská studia - Okno a styl, která bude jistě vítaným zdrojem inspirace.

VELETRH PRAGOINTERIER NÁS BAVÍ!
Na co se ještě můžeme těšit na veletrhu Pragointerier? Tradičně nebude chybět bohatý doprovodný program a soutěže pro návštěvníky i vystavovatele. Novinkou letos bude návštěvnická soutěž o letenky.  K příjemné atmosféře veletrhu každý den přispěje vystoupení populárních zpěváků, např. Nadi Urbánkové, Petry Černocké, Jana Vančury a dalších.
Veletrh je svým podzimním termínem ideální příležitostí k hledání nápadů a inspirace na dárky pro své blízké, stejně jako pro realizaci vylepšení interiéru a zkrášlení domova „ještě před Vánoci“. Návštěvníci veletrhu budou moci jako každoročně využít zajímavých veletržních slev.
Vážení návštěvníci, těšíme se, že Vás opět budeme moci přivítat na Výstavišti Praha a že návštěva veletrhu Pragointerier Living Fair bude patřit k Vašim nejpříjemnějším zážitkům v roce 2007.
Organizátor zajistil pro návštěvníky  po dobu veletrhu kyvadlovou autobusovou dopravu ze stanice metra Nádraží Holešovice zdarma. 

Pro bližší informace kontaktujte:
Incheba Praha, spol. s r.o., tel.: 00420 220 103 480
nebo navštivte internetové stránky www.incheba.cz/living.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama