Úvod > bydlení > Svěží vánek v prodeji koupelen.

Svěží vánek v prodeji koupelen.

Rubrika: Koupelna    Vyšlo:
Autor:    Foto autor
Svěží vánek v prodeji koupelen.

Největší koupelnové centrum v České republice otevřela 19.září 2007 společnost Richter + Frenzel. Na ploše více než 1400m2 je připraveno 52 reálných koupelnových setů, nečekejte však žádné stísněné kóje, nýbrž prostorné, do detailu zařízené koupelny.

Svým způsobem unikátní je Reality kout - technologie, kterou si společnost nechala dokonce patentovat. Princip je jednoduchý, během chvilky personál vytvoří reálný rozměr zařizované koupelny, který vybaví maketami požadovaných zařizovacích předmětů. Za pár minut zákazník získává jasnou představu o uspořádání prostoru, má možnost si vyzkoušet různé varianty a zvolit nejlepší prostorové i designové řešení. 

Zkoušení "na vlastní kůži" může pokračovat. Simulátor vany vypadá jako polohovatelný lamelový rošt a žádná voda v něm samozřejmě není. Nemusíte se svlékat ani zouvat, prostě si lehněte. Rošt je polohovatelný, výškově i podélně stavitelný, během několika vteřin si nastavíte rozměr, který vám vyhovuje tvarově i velikostně. Podle zjištěných výsledků Vám školený personál doporučí odpovídající vanu.

Vylezte z vany, jde se sprchovat. Ani zde neteče žádná voda, iluze sprchového koutu je ale dokonalá. Vyzkoušejte si nejobvyklejší pohyby - shýbnutí pro mýdlo, otočení, protažení... Možná zjistíte, že původně zamýšlený kout je rozměrově zcela nevyhovující, systém stavitelných stěn Vám umožní kout roztáhnout až do rozměru, který bude vyhovovat. Trvá to pár minut a vyhnete se možnému zklamání ze špatného výběru.

A nakonec tu je i ta voda. Že je sprchová hlavice jedna jak druhá ? Ale není. V prodejně jich je vystavena celá řada a jsou funkční, takže si je můžete hned vyzkoušet. A pokud ta vaše, vybraná, není mezi funkčnimi vzorky, není problém ji zapojit.

Všechny tyto zdánlivé maličkosti vytváří servis, který u nás dosud nikdo neposkytoval. Pro zákazníky v Německu, kde firma Richter + Frenzel začínala, jsou však dnes už zcela běžné. Přesto není nabídka směrována pouze pro nejnáročnější zákazníky, na své si zde přijdou i ti, kteří se orientují hlavně podle ceny.

Orientaci usnadní i přehledné a grafické rozdělení sortimentu do tří hlavních stylů. CLASSIC  je inspirován tradicí stylových koupelen, PURE nabízí nadčasový design spolu s jednoznačnou funkčností a koupelny ve stulu MODERN jsou trendově orientované, zaměřené na svěží a moderní vzhled. Zkušenosti ukázaly, že toto základní rozdělení obsáhne všechny typy zákazníků - od romanticky založených, přes usedlejší typy střední a starší generace až po mladé a moderní.

Skutečně je ale nabídka společnosti Richter + Frenzel tím "svěžím vánkem v prodeji koupelen" ? Vždyť slušnou nabídku koupelen najdete v každém větším městě.  Troufám si říct že je. Detaily a maličkosti zde vytváří komplex služeb, který jinde v České republice opravdu nenajdete. Nakupování přestává být nepříjemnou povinností a stává se novým zážitkem. Můžete se o tom sami přesvědčit.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama