Úvod > bydlení > Bydlení - nápady v moderním stylu

Bydlení - nápady v moderním stylu

Rubrika: Právě vyšlo    Vyšlo:
Autor:    Google+  Foto: REBO PRODUCTIONS CZ
Bydlení - nápady v moderním stylu

Jste spokojeni se svým bydlením? Hledáte nápady jak zútulnit a obohatit byt či dům s využitím moderních prvků bytové dekorace a bytové architektury? Někdy stačí málo, doplnit barvy, vyměnit kus nábytku a vše ladí jako od profesionálního designera. Ale stačí i málo k tomu, abychom udělali chybu a na světě je disharmonie, která hraje falešně doslova z každého kouta.
 
Ač se jedná o různé úhly pohledu, přesto mají bytová dekorace a bytová architektura stejný cíl zajistit svému uživateli pohodlí, příjemnou atmosféru a celkový pocit útulně zabydleného prostředí. Zásadní chybou však je, pokud při dekoraci bytu opomineme také funkční hledisko. Vylepšení obytných prostor se totiž stává užitečným ve chvíli, kdy vedle dekorativní stránky splňuje i funkční hodnotu.
 
Ne každý oplývá dostatečnou kreativitou a ne vždy se dostaví ten správný nápad ve správnou chvíli. K tomu, aby se tak stalo vám může pomoci kniha Jordiho Vigué Encyklopedie moderního bydlení, kterou vydalo nakladatelství Rebo Production. Dozvíte se v ní například, co byste měli udělat ještě dříve než začnete s plánováním vzhledu jednotlivých místností, vyžadujícím zásah do stavebních dispozic bytu. Autor však upozorňuje i na zdánlivě drobný a často opomíjený, i když velmi důležitý fakt, a sice, že i ,,pouhá“ dekorace by měla respektovat charakter prostor, do kterých je určena.
Najdete zde tedy nejenom rady, ale také nesčetné množství nápadů, doprovázených barevnými fotografiemi, jak obohatit svůj domov s využitím moderních prvků a vytvořit tak pohodlné a příjemné místo k žití.
 
Pokud vás tato inspirativní publikace oslovila a rádi byste ji získali, ať již k potěše své či svých blízkých, odpovězte do 17. prosince 2008 na následující otázku:
Kde se bydlí v krabici?
Máte na výběr ze tří možností:
a) v Americe
b) v Africe
c) ve Skandinávii.
 
Nápovědu najdete zde v magazínu, v rubrice Design.
 
Na designový dárek se mohou těšit tři vylosovaní soutěžící.

 
Soutěžní otázka

1. Odpověď na výše uvedenou otázku je: (a,b nebo c)
 

 

Knihu Encyklopedie moderního bydlení vydalo nakladatelství Rebo Production, 479 Kč.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama