Úvod > bydlení > Designové vychytávky do dětského pokoje

Designové vychytávky do dětského pokoje

Rubrika: Vše pro děti :-)    Vyšlo:
Autor:    Foto: Megasii, Vitra, Offi, Hellos
Designové vychytávky do dětského pokoje

Atmosféru dětského pokoje můžete podtrhnout s pomocí několika výrazných zařizovacích předmětů. Ty vybírejte pokud možno společně s dítětem a dbejte na to, aby splňovaly následující kriteria: praktičnost, bezpečnost, multifunkční využití, kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí…
 
Rolovací židlička
Klasický rolovací systém šikovným způsobem zhodnotil designér Simon Maidment, který ho použil při návrhu dětské židle. Židlička, připomínající trůn, je vyrobena z masivního hruškového dřeva. Pod chytrou „roletkou“, která se dá kdykoliv vytáhnout a stáhnou se nachází velkolepý odkládací prostor, vhodný pro hračky nebo jiné osobní věci dítěte.

 

Puzzle, které hřejí
Oblíbená skládačka puzzle se stala inspirací pro výrobu dětského radiátoru. Radiátor, který dostal název „Pa.zol“ pochází z dílny italského studia Hellos, specializujícího se na dětské produkty.

 

Modulární radiátor ve tvarech jednotlivých kousků skládačky je vyroben z hliníku. Kousky se dají libovolně přesouvat a skládat bez toho, aby se narušila jejich funkce. Flexibilita řešení je kromě hydraulického modulu zabezpečena také libovolnou změnou barevnosti povrchu – barevné kryty jsou snímatelné. 

 

Kamarád slon
Slon připomínající japonskou skládačku origami je součásti dětské kolekce nábytku společnosti Vitra. Představuje nejenom veselý solitér, který muže zdobit pokoj vašeho dítěte, ale také pohodlnou sedačku. Slon je vyroben z kvalitního polypropylénu a nabízen v různých barevných odstínech. Je vhodný i do exteriérů. 

 

Pohodlná tabule
Školní tabule se stala centrálním prvkem multifunkčního dětského stolečku od návrháře Erica Pfeiffera. Stůl má kulatý tvar a je vyroben z břízového dřeva. Jeho povrch je vybaven smývatelnou tabulovou plochou, která je určena pro kreslení s křídou. Křídy se odkládají do středu stolu, kde je na ně určený prostor. K produktu patří i dvě židličky.

 

Svítící grafity
K nejsilnějším symbolům dětského světa patří medvídek. A když je vyroben z recyklovatelného polyetylénu, může představovat efektní a zábavné stolní svítidlo. Přesně takové najdete v nabídce společnosti Megasii. Lampa v podobě sedícího medvídka má smývatelný povrch, který nechává prostor pro dětskou fantazii.
Prodává se v několika odstínech společně s barevnými fixy, se kterými mohou děti na medvídka psát a malovat.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama