Úvod > bydlení > Moderní dům od podlahy po půdu

Moderní dům od podlahy po půdu

Rubrika: Právě vyšlo    Vyšlo:
Autor:    Google+  Foto: Rebo Productions
Moderní dům od podlahy po půdu

Chtěli byste mít moderní dům od podlahy až po půdu? Ostatně, kdo by nechtěl, když v hezkém a vkusně upraveném domě se také hezky bydlí. Ne vždy je ale nutné mít na hezký moderní dům spoustu peněz, někdy stačí dobrý nápad či vtipné řešení…
 
Rady či praktické tipy k zařizování interiéru lze sbírat kdekoli, u přátel, v rodině, či v designérském atelieru. My jsme tentokrát pro vás připravili zajímavou publikaci s příznačným názvem Moderní dům od podlahy po půdu, který vydalo nakladatelství Rebo Productions.
Tato přehledně zpracovaná a prakticky zaměřená kniha nabízí nespočet dobrých rad, nápadů, praktických informací a inspirativních fotografií, které vám pomohou odhalit tajemství ,,genia loci“ vašeho místa k životu a ukáží, že nic není tak složité, jak to na první pohled vypadá. Nejenom zručné kutily, ale i všechny ostatní, kteří rádi zvelebují a zdokonalují, kolektiv autorů provede moderním domem od podlahy až po půdu a poradí, jak takový interiér účelně a vkusně zařídit, vylepšit či opravit.
 
Jednotlivé části knihy jsou věnovány kromě jiného i výběru podlahové krytiny, budování vestavěných skříní a úložných prostor, patinování a speciálním malířským efektům, úpravám půdních prostor a na konec i úpravám zahrady a okolí domu. Najdete zde konkrétní pracovní postupy, např. při pokládce podlahy, renovaci schodiště, výrobě palandy, vytváření malířských efektů, instalaci izolace, stavbě terasy atd., a také pracovně technické instrukce a nákresy.

 

Naladili jsme vás na kutilskou notu nebo se alespoň necháte zlákat inspirativními náměty? Pokud ano, zkuste do 15. září odpovědět na následující otázku:
Jak se jmenuje nová generace designerů, kteří svou práci zasvětili ledu? Nápovědu najdete zde v magazínu v rubrice Zaujalo nás.
Z došlých správných odpovědí vylosujeme tři šťastlivce, kteří se mohou těšit na tuto báječnou praktickou publikaci.
 Soutěžní otázka

1. Odpověď na otázku je:


 

Knihu Moderní dům od podlahy po půdu vydalo nakladatelství Rebo Productions, 699 Kč.


Mohlo by se hodit


reklama