Úvod > bydlení > Rozkvetlá koupelna s vodopádem

Rozkvetlá koupelna s vodopádem

Rubrika: Koupelna    Vyšlo:
Publikováno v titulu Chatař a chalupář | Ročník 2005 Číslo 3
Autor:    Foto Villeroy&Boch a Hansa
Rozkvetlá koupelna s vodopádem

Známý výrobce Villeroy&Boch nabízí umyvadla v šesti pastelových odstínech (žluté, růžové, zelené, světle a tmavě modré a perlově šedé), přičemž barevná glazura je pouze uvnitř, okraj a vnější stěny umyvadel zůstávají bílé, a v pěti čistých geometrických tvarech - vedle kulatého a oválného i čtvercové, obdélníkové a trojhranné. Umyvadla Color-line se umisťují na desku nebo na skříňku, doplní je tvarově střízlivá baterie. Komu by byla barva málo, může sáhnout po umyvadlech s vícebarevnou bordurou (ve dvou odstínech) nebo po dekoru čar, pruhů či květin.

Chcete si v koupelně připadat jako na svahu  hor podkřišťálovým vodopádem nebo před římskými mramorovými fontánami? V tom případě zvolte nevšední baterii Han-samurano z leštěného kovu a křišťálového skla (čiré, matové či modré) od firmy Hansa. Originálně je u ní řešeno vytékání vody, připomínající vodopád. Baterie se vyrábí pro umyvadlo, vanu, sprchu a bidet. Ve stejném designu koupíte i další koupelnové doplňky. Kombinujeme ji s čistými tvary umyvadel, vany a bidetu.

 
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama