Úvod > Firemní zprávy > Jak vybrat recepci

Jak vybrat recepci

Rubrika: Interier    Vyšlo:
Autor:    Foto: archiv firmy (komerční sdělení)
Jak vybrat recepci

Většina kancelářských a komerčních prostor potřebuje mít vstupní místo, které je branou rozdělující vnější a vnitřní prostor. Tímto místem je recepce. Recepce ve smyslu nábytku poskytuje pracovní prostor pro recepční a je také obslužným místem pro veřejnost, která přichází k recepci a požaduje informace, přináší poštu, požaduje vstup do vnitřních prostor apod.

 

 

Hlavním prvkem recepce je recepční pult, který má nejčastěji výšku 110cm aby umožnil obsloužení stojící osoby. Recepční pult má také často nižší plytkou polici na tašky a často také nese logo a ozdobné světlo. Za pultem bývá recepční stůl. Recepční stůl může být protažený mimo recepční pult, aby bylo umožněno přisednutí z vnější strany recepce. Za recepci jsou umístěny skříňky, které mívají pořadník na poštu popř. kovovou zamykací schránku na klíče.

 

 

Firma Quick Office nabízí typový vzor recepce Paola, která je svou kompaktností vhodná pro menší kanceláře a je nabízena od 20 000Kč + DPH. Recepce Paola má horní desku pultu ze skla, recepční stůl má kovové nohy. Doporučujeme navštívit firmu Quick Office, Radotínská 1429, Praha 5 Tel. 242 441, rádi Vám navrhnou konkrétní řešení pro Vaše prostory.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama