Úvod > Firemní zprávy > Vyskládejte si interiér podle vašich představ

Vyskládejte si interiér podle vašich představ

Rubrika: Interier    Vyšlo:
Autor:    Foto: archiv firmy (komerční sdělení)
Vyskládejte si interiér podle vašich představ

Dosavadní interiér vašeho bytu máte už okoukaný a chcete všem pokojům dodat novou „štávu“? Nový design nemusí okamžitě znamenat kýble barvy či metry tapet. Trendy v renovaci starých prostor nebo zařizování úplně nových, totiž hovoří jasnou řečí!
 
Velké haly, hotelové recepce, konferenční místnosti, ale také klasické pokoje či bytové prostory potřebují čas od času vdýchnout nový život a osvěžit. A není nic lepšího než začít právě stěnami. Ty totiž dávají prostoru jeho charakter.
 
O otevřených prostorech a multifunkčních místnostech se hovoří stále častěji. A nic je nesjednotí tolik, jako stěny ladící s motivem dřevěných parket či laminátové podlahy. Vize odborníků a architektů je jasná: stěny by měly být zrcadlem naší podlahy. Díky nejnovějšímu systému obkladání stěn velkoformátovými deskami to bude opravdu hračka. Zapomeňte na staré a klasické dřevěné obklady a zaměřte se na lehkost a styl. S pomocí nejnovějšího systému obkladů Clic-Wall si nový prostor doslova „vyskládáte“ podle svých představ. Nezáleží, zda jde o velké plochy stěn nebo jen o zvýraznění některých částí. Nový interiér si můžete vytvořit přesně podle svého vlastního vkusu a představ.

 

 

Dřevo, večný evergreen
Dřevo patří už po staletí k elitě povrchových designů. Přírodní vzory jsou nejen modním trendem pro ty, kteří preferují principy zdravého životního stylu, ale kromě nezaměnitelné atmosféry nabízejí také další výhody. Za dobu jejich existence  vznikly nové tvary, vzory a různé barevné kombinace k nerozeznání od klasického dřeva a dřevěných povrchů. A i při systému obkládání stěn si můžete vybrat z dekorů, které mají k dřevu a jeho vzoru velmi blízko.
 
Poskládáno, než řeknete raz dva
Standartní ClicWall panel se skládá ze tří vrstev. Obě povrchové desky jsou z dekorativního melaminového papíru, střední část je tvořená z MDF desky. To vše tvoří ze „zaklikávacích“ stěn ten nejlepší systém budoucnosti. Rychlá montáž, trvanlivost a odolnost jsou hlavními atributy systému ClicWall. Za minimum vynaložené práce získáte maximální obdiv hostů a zároveň záruku toho, že materiál bude i za deset let vypadat stále jako nový. I samotná montáž systému obkladů Clic Wall je totiž opravdu jednoduchá. Kovové nebo dřevěné konstrukce se připevní na rovné a suché stěny a následně se do drážek zaklikávají velkoformátové desky pomocí systému Uniclic. Jejich desetiletá záruka je znakem toho, že svého rozhodnutí určitě nebudete litovat.

 

 

Neviditelné spáry
Nemusíte mít ani obavy z toho, že mezi jednotlivými obklady budou viditelné spáry. Jedinečný patentovaný systém Uniclic totiž umožňuje namontovat panely bez viditelných spár. Proto na sebe také vzory dokonale navazují a spáry se stávají neviditelné.

 

 

Jednoduchá pravidla údržby
Vrchní vrstva se vyznačuje stálostí barev, je odolná vůči poškrábání, ale především je omyvatelná, což přináší velmi jednoduchou údržbu. Tuto vlastnost ocení především větší prostory, kde se střídá větší množství lidí, jako například v hotelu. Nemusíte se obávat ani umístění přímo proti oknům či na jiné místo, které je vystavené slunci. Stěny ClicWall jsou vůči ultrafialovému záření odolné.
Pro více informací navštivte stránku  www.clic-wall.cz 
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama