Úvod > Firemní zprávy > Přírodní krmivo pro psy - bez chemie jim bude lépe

Přírodní krmivo pro psy - bez chemie jim bude lépe

Rubrika: Chovatelství    Vyšlo:
Autor:    
Přírodní krmivo pro psy - bez chemie jim bude lépe

Dbáte na své zdraví a vyhýbáte se přídatným látkám v potravinách? Dopřejte stejnou pozornost i vašemu psímu kamarádovi a pořiďte mu přírodní krmivo pro psy

 

 

Přírodní krmivo pro psy CdVet Fit-Crock
Jde o za studena lisované granule, neextrudované, s přírodními vitamíny a minerály. Kromě velikého podílu masa obsahují také extrahovaná hroznová jadérka, rozmarýn a směs vybraných léčivých bylin.
Co je na něm speciálního? Jediné za studena lisované granule. Při jakékoliv tepelné úpravě zanikají některé vitamíny, které pes potřebuje. Proto firma CdVet lisuje pouze za studena, to znamená, že veškeré minerály, vitamíny a stopové prvky zůstávají (na rozdíl od chemicky upravovaných krmiv, kterých na trhu najdeme většinu)
 
Složení: Hrubý protein 61%, hrubý tuk 14,4%, hrubá vláknina 0,4%, hrubý popel 10,8%, kalcium 3,2%, fosfor 1,6%. Krmivo obsahuje vysoké % bílkovin!
Přidané látky na Kg (aditiva): ŽÁDNÉ

 
Ano, krmivo cdVet Fit-Crock skutečně neobsahuje žádné syntetické přidané látky (aditiva) a proto nezatěžuje chemickými látkami orgány látkové výměny. Přírodní krmivo cdVet Fit-Croc se bez syntetických vitamínů za cenu kratší trvanlivosti (5 až 6 měsíců) obejde, protože díky šetrnému lisování za studena obsahuje původní, čistě přírodní vitamíny, minerální látky a stopové prvky.

 

 

POZOR! Pomůcka pro Vás:
Pokud naleznete na jakémkoliv krmivu tyto značky (viz obrázek) ať se jedná o superprémiová, prémiová krmiva nebo další reklamou známé značky, jedná se o chemicky upravené granule, tudíž pro přirozené zdraví psa nevhodné přidané látky.


Baron s.r.o.
www.baron.czreklama