Úvod > Firemní zprávy > Kvalita potvrzená odborníky, aneb ve VINIUM ví jak na to

Kvalita potvrzená odborníky, aneb ve VINIUM ví jak na to

Rubrika: Cestování    Vyšlo:
Autor:    Foto: archiv firmy
Kvalita potvrzená odborníky, aneb ve VINIUM ví jak na to

VINIUM a.s. Velké Pavlovice je dynamická vinařská firma, která je následníkem a pokračovatelem těch nejlepších staletých tradic pěstování a výroby vína na jižní Moravě.
Firma , která má kořeny hluboko v minulosti, ale také firma moderní a dynamická, která pěstuje a vyrábí víno nejmodernějšími metodami a jejíž  víno je symbolem kvality, exklusivity ale také přírody.

 

 

Pokud se budete projíždět po cyklostezkách Jižní Moravy, nemůžete VINIUM minout. Přivítají vás příjemní lidé, určitě Vás naláká posezení v novém slepě, který je propojený se starou částí, kde na Vás dýchne kus krásné historie. Jistě  Vás zaujmou prohlídkou s výkladem o výrobě vína, o historii firmy.  Příjemné chvíle umocní posezení u skvělého vína, které si následně můžete zakoupit v nové vinotéce.

 

 

Víno mají opravdu skvělé. Pokud víno chutná nám běžným konzumentům, je to dobré. Pokud kvalitu vína potvrdí i jedni z největších  odborníků, je to výborné. A přesně takové  špičkové a kvalitní víno ve VINIUM vyrábí. To nám svým výběrem potvrzují opravdoví znalci a odborníci vín, kteří hodnotí víno na národních i mezinárodních soutěžích.

 

 

Během několika posledních let získalo víno z této společnosti několik stovek ocenění. V roce 2010 získalo ocenění z největších,  Merlot  pozdní sběr ročníku 2009 bylo vybráno jako druhé nejlepší červené víno v České republice a tím bylo pasováno do Salonu vín.   V roce 2010 získala dokonce  65 medailí a ocenění.

 

 

A čím nás VINIUM překvapilo tento rok?  Výjimečný ročník 2011 je opravdu výjimečný.  Tento rok získalo víno z VINIUM již 39 medailí a ocenění a to  ještě zdaleka není rok u konce. Víno je sluncem naplněné, díky sladění kyselin a vyššího zbytkového cukru je konzumace vína ročníku 2011 z VINIUM  opravdu skvělý zážitek.
 
Takové Chardonnay výběr z hroznů ročníku 2011 se pyšní hned několika medailemi – zlatou medailí z Weinparade v Poysdorfu, další zlatou medailí z Festwine. Cabernet Sauvignon rosé pozdní sběr ročniku 2011  si odneslo zlatou ze soutěže Vinum Superbum a další zlatou v soutěži Víno Bojnice. Mezi dalšími oceněnými víny je  také Sauvignon výběr z hroznů ročníku 2011, víno, které získalo zlatou medaili na soutěži Festwine 2012. A tak bychom mohli ve výčtu oceněných vín pokračovat.

 

 

Jaký tajný recept na takové víno pavlovičtí mají? Kvalitní vinná réva, přírodní zpracování a lidé, opravdoví odborníci ve svém oboru, to je to nejdůležitější.  Za poslední rok skupina koncernu PROSPERITA nakoupila další  vinice, aby kvalitu hrozna si mohla ovlivnit vlastní péčí už při pěstování.  Velmi důležité  pro školení vína  je šetrné zpracování, aby ve víně bylo zachováno co nejvíce přírodních látek. A v neposlední řadě jsou to lidé, kteří mají k vinařství velmi dobrý vztah a byť se  jedná o velkou firmu,  přístup zde je téměř rodinný.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Zen shop a masáže Relax
bolesti zad, hubnutí, relaxaci to vše získáte pomocí masáží nebo terapie tradiční čínské medicíny doplněné bylinnými přípravky z TČM nebo ajurvédyreklama