Úvod > Firemní zprávy > Proměny dětského pokoje

Proměny dětského pokoje

Rubrika: Vše pro děti :-)    Vyšlo:
Autor:    Foto: archiv Vybersito.cz
Proměny dětského pokoje

Máte doma předškoláka? V létě je nejvyšší čas zařídit mu dětský pokoj. Můžete to vzít z gruntu nebo přidat pár šikovných detailů. A jak na to…

 

 

Vše najednou
Pokud se rozhodnete pro kompletní proměnu, v nové nábytkové sestavě by rozhodně neměla chybět vhodná postel, doplněná o kvalitní matraci, šatní skříň, komoda, knihovna a případně i police.
Volba dekoru pak záleží nejenom na typu místnosti, počtu oken, ale pochopitelně i na tom, zda dáváte přednost světlejší či tmavší variantě. Světlejší varianta působí lehkým vzdušným dojmem, je dobře kombinovatelná s barevnými doplňky. Tmavé provedení ocení zejména rodiče malých výtvarníků, kteří rádi kreslí nejenom po papíře, ale občas i po nábytku.   

 

 

Vhodné doplňky
Dětský pokoj obývaný dvěma sourozenci většinou vyžaduje palandu. K té můžete pořídit praktický kapsář s rozvrhem, kam si budoucí školák bude připravovat pomůcky na další den. Jestliže kupujete palandu novou, nezapomeňte na mantinely pro horní lůžko. Jsou vhodné i pro starší děti, protože kromě bezpečnosti potomka zamezí i padání peřin.
 
Nechce se malému špuntovi spát v takové výšce? Připevněte mu vedle schůdků skluzavku a uvidíte, jak bude v nové postýlce spokojený. Vtipným doplňkem se může stát i látkový domeček, skládající se z barevných dílů.
V případě, že se rozhodnete stávající dětský pokoj pouze doplnit pár kousky nábytku, nezapomeňte na pracovní stůl, ideálně se skříňkou na školní pomůcky, a samozřejmě židli. Ta by měla být polohovací, z omyvatelného materiálu, a pro větší pohodlí s područkami.

 

Rozhodli jste se vybrat si s námi? Pak sledujte slevové akce a další, nejenom akční nabídky a ceny. Uvidíte, že hezký dětský pokoj lze vytvořit i doslova ,,za pár korun“.
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama