Úvod > Firemní zprávy > Jděte nápadu naproti… s OVERFACE!

Jděte nápadu naproti… s OVERFACE!

Rubrika: V kuchyni…    Vyšlo:
Autor:    Foto: Trachea - www.trachea.cz
Jděte nápadu naproti… s OVERFACE!

Přestaňte vařit v tuctové kuchyni! Zkuste ochutnat něco skutečně netradičního! Vysoký design spolu s výjimečnou kvalitou zpracování nabízí společnost Trachea, největší výrobce nábytkových dvířek na českém trhu, a to prostřednictvím digitálního potisku Overface!


Digitální potisk Overface, motiv rolling na dvířkách i obkladovém panelu.

Overface  můžeme chápat, jako další vrstvu „obličeje“ nábytku. Digitální potisk ve fotorealistické kvalitě dokáže udělat z běžného kusu nábytku doslova umělecké dílo. Tato novinka společnosti Trachea, největšího výrobce nábytkových dvířek, dává prostor originalitě a kreativitě každého z nás. Jakákoliv hladká nábytková dvířka, dekorativní panely nebo jiné plošné materiály z produkce společnosti Trachea  lze opatřit vlastním motivem nebo fotografií, či si vybrat grafiku z galerie na stránkách výrobce (www.overface.cz).
 
Potisknout zvoleným dekorem lze také velké plochy - ať už nábytkové stěny nebo jiný velkoplošný materiál o velikosti až dvakrát tři metry. V případě potřeby si v Trachee poradí i s většími plochami, a to přesným napojováním motivů na jednotlivých dílech dávající dohromady jeden celek.
 
KREATIVNÍ ŘEŠENÍ S OVERFACE

 


Digitální potisk Overface, motiv volný květinový. 
 

Digitální potisk Overface, motiv grass.
 

Digitální potisk Overface, motiv pampeliška. 
 

Digitální potisk Overface, motiv bílý lotos.

JSOU LIBO ZAJÍMAVÁ KUCHYŇSKÁ DVÍŘKA?
 
Nejen technologie Overface, ale i samotná nábytková, v tomto případě kuchyňská dvířka Trachea, dokáží propůjčit interiéru exkluzivní vzhled… Vybírat lze z 80 druhů povrchových fólií , které jsou utříděny v pěti kategoriích a nábytková dvířka mohou obléknout do dekorů dřeva, trendy moderních, lesklých či matných fólií.
 
Pro originální interiéry lze zvolit folii z řady trendy exclusive, která nabízí nevšední dekory (broušený nikl, okapa světlá, papyrus červený nebo žlutý atd.). Plochu dvířek můžeme také příjemně oživit frézováním – v nabídce je na 60 tvarů.  Výjimečným je zejména plastické frézování, které působí skutečně výjimečným dojmem.


Kuchyňská foliovaná dvířka v povrchu broušený nikl se strukturou.

 

 

NÁŠ TIP
Jak by vašemu interiéru slušel nejen OŘECH BALTIMORE – novinka a horký designový tip společnosti Trachea, můžete vyzkoušet v kreativním programu na stránkách www.overface.cz . Vyberte si barvu dvířek, kování, omítky a slaďte k nim některý z motivů Overface!

 

 

Materiály byly připraveny ve spolupráci se společností trachea, www.trachea.cz a www.overface.cz .
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama