Úvod > Firemní zprávy > Trachea představila novou dětskou kolekci motivů!

Trachea představila novou dětskou kolekci motivů!

Rubrika: Vše pro děti :-)    Vyšlo:
Autor:    Foto: Trachea, Overface
Trachea představila novou dětskou kolekci motivů!

Nábytek pro děti, který je svou velikostí a tvarem našim nejmenším uzpůsoben – to není nic neobvyklého. Ovšem nábytková dvířka s vyfrézovaným nebo natisknutným dětským obrázkem, to je novinka, kterou pro letošní rok představila společnost Trachea!


Motivy Overface, dětský tvar frézování dvířek

 

 

„Protože výběr nábytku do dětského pokoje už není zdaleka jen otázkou vkusu dospělých, ale stále více do něj mluví také jeho malí obyvatelé, připravili jsme kolekci frézování  právě pro tuto věkovou skupinu. Motivy jsme co nejvíce přizpůsobili světu dětské fantazie a nyní už nic nebrání tomu, aby i nábytková dvířka ožila přesně podle přání našich nejmenších,“ informuje pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea , největšího výrobce nábytkových dvířek a dekorativních panelů na českém trhu.
 
Pro frézování jsou připraveny mezi dětmi asi nejoblíbenější motivy, např. kočka, auto, ježek, medvěd, motýl a mnoho dalších. Kromě „dětského“ frézování má Trachea samozřejmě standardní nabídku tvarů, která ja určena pro hladká nábytková dvířka a další plošné materiály z produkce společnosti Trachea,“ dodává pan Martin Dusík. To ale není vše, čím lze dvířka ozvláštnit...


nábytková dvířka Trachea s dětským frézováním

 

 

V loňském roce představila Trachea absolutní hit v interiérovém designu – digitální potisk hladkých nábytkových ploch. „Overface, takový název technologie nese,  nyní nabízí možnost opatřit dvířka v pokoji dětí speciálním potiskem třeba jejich oblíbeného pohádkového hrdiny. Na stránkách Overface  naleznete také množství motivů, které byly navrženy speciálně pro naše nejmenší. 
 
Ať už si vyberete obrázek např. Myši v akci, Kuchyňka, Vodní svět nebo Zvířátka, díky barevnému a líbivému zpracování budete s výsledkem více než spokojeni a připravíte svým nejmenším krásný prostor pro hraní i odpočinek, který jen tak neomrzí. 

 


Overface, digitální potisk - motiv Vodní svět 
 

Overface, digitální potisk – motiv Myši v akci

 

Overface samozřejmě nabídne mnoho neotřelých motivů také pro větší děti a teenagery. Fantazii se meze nekladou. „ Nábytek, čela nebo boky postelí lze opatřit také vlastní fotografií třeba z dovolené nebo i jiným obrázkem či dekorem, jedinou podmínkou je dostatečná kvalita této grafiky, nejméně 50 až 100 DPI,“ dodává závěrem pan Martin Dusík.

 


Overface, digitální potisk girls


Overface, digitální potisk volný motiv

 

TIP DESIGNÉRA!
Zalíbil se Vám digitální potisk Overface a rádi byste jej zkusili zasadit do barev vašeho interiéru a vybrali mu zároveň to nejlepší barevné provedení nábytkových dvířek? Pohrajte si s Overface v novém designérském programu na overface.cz  !

 


Overface, digitální potisk jazz

 

Materiály byly připraveny ve spolupráci se společností Trachea, www.trachea.cz a www.overface.cz
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama