Úvod > Firemní zprávy > Světlo a design

Světlo a design

Rubrika: Náš tip    Vyšlo:
Autor:    Foto: Tendence
Světlo a design

Každoročně v rámci veletrhu Tendence prezentuje své novinky řada prestižních a designových firem z oblasti osvětlení. Právě pro tyto vystavovatele a zároveň na přání návštěvníků již třetím rokem připravujeme specializovanou výstavu Světlo a design, která představuje produkty vhodně doplňující souběžné interiérové veletrhy – TENDENCE, MODERNÍ LOŽNICE, BONEXPO.

 

 

Jedná se např. o designová svítidla, závěsná a nástěnná svítidla, lustry, inteligentní osvětlovací techniku, LED osvětlení a diody, svítidla pro exteriér, dekorační a vánoční osvětlení, světelné zdroje, reklamní osvětlení a další.
Na veletrhu se představí také společnosti nabízející designové domovní spínače, zásuvky a systémy inteligentní elektroinstalace.


Na veletrhu uvidíte novinky interiérových svítidel kolekce Artemide společnosti Selene spol. s r.o.

 

 

V rámci této specializované sekce osvětlení budou moci návštěvníci veletrhu využít odborného poradenství na stánku České společnosti pro osvětlování (ČSO). Se zástupci společnosti mohou návštěvníci konzultovat například jak správně nasvítit interiér, jaké úsporné svítidlo do interiéru vybrat nebo jiná aktuální oborová témata.


K zhlédnutí budou také nové vypínačové řady společnosti KONTAKT-SIMON
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama