Úvod > Firemní zprávy > Veletrh Moderní ložnice 2012

Veletrh Moderní ložnice 2012

Rubrika: Ložnice    Vyšlo:
Autor:    Foto: archiv Tendence
Veletrh Moderní ložnice 2012

Projekt MODERNÍ LOŽNICE je novinkou letošního podzimního souběhu interiérových veletrhů. Jedná se o 1. ročník veletrhu vybavení ložnic a zdravého spánku. Tento veletrh vznikl vyčleněním jedné části tradičního interiérového veletrhu TENDENCE.

 

 

Důvodem vzniku je vzrůstající zájem o zdravý životní styl, součástí kterého je i kvalitní spánek. Naším cílem je představit to nejzajímavější z oboru ložnic a doplnit to o zajímavý aktuální doprovodný program, který bude v letošním roce ve znamení ČESKÉ ŠKOLY FENG-SHUI. Pokud vás tedy zajímá tato tematika, máte jedinečnou možnost dozvědět se více informací a přijít se podívat, jak by měla vypadat ložnice podle pravidel feng-shui. Připravena bude i tradiční soutěž top design, letos zaměřena na postele.

 

 

Tento projekt se stane součástí silného souběhu interiérových veletrhů:
TENDENCE - 17. ročník mezinárodního veletrhu stolování, dekorací a bytového textilu
BONEXPO – 3. ročník veletrhu dárkových a reklamních předmětů
SVĚTLO A DESIGN – 3. ročník veletrhu osvětlení

 

 

Termín konání: 13. – 16. 9. 2012 v areálu Výstaviště Praha Holešovice. Ložnice naleznete v Křižíkových pavilonech.
 
V rámci veletrhu MODERNÍ LOŽNICE se představí např. společnost HANY, která nabízí postele a ložnice značek Jitona, Jelínek, matrace Gumotex, sedací soupravy Böhm a další. Nábytek pro zdravé spaní představí i další vystavovatel - společnost ROTHWELL INTERNATIONAL. Specialista na masiv a zdravé spaní… to je i český výrobce nábytku společnost DOMESTAV. Nebudou chybět ani kované postele od společnosti IRON-ART. Z oblasti ložního prádla a povlečení upozorníme především na společnosti STELLA ATELIERS – tradičního českého výrobce povlečení a společnost ASHARIA – dovozce orientálního, hedvábného ložního prádla. Ložnice by měla být doplněna i o stylové stínění, které uvidíte na stánku společnosti INNEX. Ze sortimentu luxusních postelí se představí společnosti VIOLA, NATY NATY, MEDIA STROM a řada dalších.

 

 

Těšíme se na setkání s vámi v září na Výstavišti Praha Holešovice.
 
Další novinky můžete sledovat na webových stránkách www.tendence.eu


Mohlo by se hodit


reklama