Úvod > Firemní zprávy > Osvětlení ve Vaší koupelně

Osvětlení ve Vaší koupelně

Rubrika: Koupelna    Vyšlo:
Autor:    Foto: Arttec
Osvětlení ve Vaší koupelně

Přinášíme Vám nový rozměr relaxace při koupeli s masážními sprchovými hlavicemi s LED diodami. Tyto diody vytvářejí při sprchování příjemné světelné efekty, které působí na Vaši mysl a uklidňují ji. 

 

 

LED diody mění barvy podle teploty nastavené vody. Při teplotě do 32 °C je barva hlavice modrá. Při teplejší vodě od 32 – 41 °C se barva změní na zelenou a při nastavení teploty vody nad 41 °C je barva hlavice červená. Tyto barvy se mění bez použití baterie, pouze na základě tlaku vody. Minimální tlak vody je 2,5 bar, což je doporučený, běžný tlak v panelákových i rodinných domech.

 

 

LED masážní sprchové hlavice jsou k dostání ve variantě ruční sprchy, nebo jako horní pevná sprcha, která je v rozměrech 20x20x1,5 cm nebo 30x30x1,5 cm, dle Vašeho přání.
Zlepšete svůj odpočinek při koupeli pomocí těchto masážních sprchových hlavic a načerpejte energii, dodanou speciálními LED diodami.
Zdroj : Koupelnaprotebe.cz
Najdete nás na Facebooku: Facebook
Koupelny ERBES - rekonstrukce koupelen
Rekonstrukce koupelen a bytových jader. Grafický návrh ZDARMA, kompletní servis, garantovaná kvalita a příznivé ceny! Nová koupelna za několik dní.reklama